به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۰۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ ساعت ۱۴:۵۷
کد مطلب : ۳۰۶۶۴۲

تاکید پرسپولیس به ورود تماشاگران در بازی نفت

گروه ورزشی: باشگاه پرسپولیس بار دیگر اعلام کرد که بازی روز چهارشنبه این تیم در حضور هواداران برگزار خواهد شد.
تاکید پرسپولیس به ورود تماشاگران در بازی نفت
سرخپوشان پایتخت در حالی این هفته میزبان صنعت نفت آبادان خواهند بود که در بازی روز جمعه استقلال با نساجی، ورود تماشاگران فوتبال ایران را تحت تاثیر قرار داد.
این اولین بار پس از شهرآورد لیگ نوزدهم بود که طرفداران فرصت ورود به ورزشگاه را پیدا کردند و توانستند از تیم خود حمایت کنند و همین موضوع سبب شد تا پرسپولیس نیز خواستار بازی با تماشاگر پس از ۶۹ بازی در ورزشگاه خالی شود.
پس از اینکه روز گذشته مجید صدری سرپرست باشگاه اعلام کرد که تماشاگران حتما در ورزشگاه حضور خواهند داشت، حالا بار دیگر باشگاه پرسپولیس تأکید کرده که هفته ششم برای سرخپوشان در حضور هوادار به انجام خواهد رسید. 
این در حالی است که باتوجه به عدم رعایت پروتکل‌ها در جریان بازی تیم‌های استقلال و نساجی، نسبت به تکرار این اتفاق هشدار داده شد.
باشگاه پرسپولیس برخلاف استقلال قصد دارد بلیت فروشی را از طریق باشگاه انجام دهد و البته باید دید گیت‌های ورزشگاه آزادی پاسخگوی این موضوع خواهند بود یا خیر.
همچنین ملاحظه مهم در بلیت فروشی اتصال سامانه باشگاه به سامانه سلامت برای تایید واکسینه شدن متقاضیان خرید بلیت است که هنوز صحبتی از آن به میان نیامده است.