به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۱۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ساعت ۰۹:۴۳
کد مطلب : ۳۰۶۷۴۱

بشقاب پرنده‌ها در آمریکا صاحب دفتر می‌شوند

بشقاب پرنده‌ها در آمریکا صاحب دفتر می‌شوند
گروه علمی: دولت ایالات متحده می‌خواهد یک دفتر مخصوص بررسی و گسترش دانش در مورد فرازمینی‌ها موسوم به "دفتر یوفوها" ایجاد کند. در ماه مه گذشته، اخباری از "رایان گریوز" ستوان سابق نیروی دریایی آمریکا منتشر شد که ادعا می‌کرد او و همکارانش در حالی که در ناو جنگی در ماوریت بوده‌اند، چندین بار هواپیما‌های بیگانه یا همان بشقاب پرنده‌ها را دیده‌اند.

وی گزارش داد که او و سایر همکارانش تقریباً هر روز به مدت دو سال از سال ۲۰۱۵، یوفو‌هایی را در حریم هوایی در جنوب شرقی "ویرجینیا بیچ" می‌دیده‌اند.اکنون سناتور‌های آمریکا از هر دو حزب شامل جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها گردهم می‌آیند تا اعلام کنند که می‌خواهند اطلاعات بیشتری در مورد مشاهده‌هایی که ارتش از آن به عنوان "پدیده‌های هوایی ناشناس" یا "UAP" یاد می‌کند، داشته باشند. این سیاستمداران می‌خواهند دفتر مطالعات جدیدی را ایجاد کنند که آن را "دفتر یوفو" می‌نامند.

سناتور "کریستن گیلیبراند"می‌گوید: اگر چنین فناوری در اختیار دشمنان یا هر نهاد دیگری است، ما باید از آن مطلع باشیم. فرو کردن سرهایمان زیر برف، نه استراتژی خوبی است و نه رویکرد قابل قبولی است.این دفتر جدید برآمده از اصلاحیه‌ای در قانون مجوز دفاع ملی است که "دفتر نظارت بر ناهنجاری و تحلیل" را ایجاد می‌کند و این اختیار را دارد که هرگونه منبع، توانایی، دارایی، تجهیزات یا فرآیند‌های وزارت دفاع و جامعه اطلاعاتی ایالات متحده را در اختیار بگیرد تا در نهایت بتواند پرده از راز "پدیده‌های هوایی ناشناس" بردارد.

در ماه ژوئن گذشته، اعضای کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا یک جلسه توجیهی محرمانه با مقامات "اف‌بی‌آی" و مقامات نیروی دریایی ایالات متحده برای بحث در مورد "پدیده‌های هوایی ناشناس" برگزار کردند.
این جلسه یکی از اولین نشانه‌هایی بود که نشان می‌داد دولت آمریکا بالاخره شروع به جدی گرفتن این مسئله کرده است.
"گیلیبراند" افزود: ما برای مدتی طولانی نظارتی بر این حوزه نداشتیم. تعداد جلساتی که در ۱۰ سال در مورد این موضوع داشته‌ایم، انگشت شمار بوده است که با توجه به تجربه‌های مشاهده‌ای که نیرو‌های ما در دهه گذشته داشته‌اند، این موضوع نسبتاً نگران کننده است.

به نظر می‌رسد با توجه به این که سال گذشته شاهد افزایش مشاهده یوفو‌ها در ایالات متحده بوده‌ایم و فقط نیویورکی‌ها ۳۰۰ مورد مشاهده یوفو را در سال گذشته گزارش کرده‌اند که بالاترین تعداد تا به امروز است، بالاخره زمان آن فرا رسیده است که احتمال حضور بیگانگان در زمین جدی گرفته شود.
برچسب ها: بشقاب پرنده