به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ساعت ۱۰:۳۵
کد مطلب : ۳۰۶۷۶۰

ایموجی معنادار طارمی برای سرمربی پورتو

ایموجی معنادار طارمی برای سرمربی پورتو
گروه ورزشی: مهدی طارمی با واکنش به پست منتشر شده توسط پسر مربی پورتو به نوعی نشان داد که بابت تعویضش در بازی قبلی ناراحت نیست.تیم فوتبال پورتو در مسابقات جام حذفی پرتغال در دیدار مقابل فیرنسه با نتیجه ۵ بر ۱ پیروز شد. مهدی طارمی مهاجم ایرانی در این مسابقه یک پنالتی برای تیمش گرفت اما تصمیم گرفت این پنالتی را به «فرانسیسکو کونسیسائو» هم تیمی خود و پسر سرمربی پورتو بدهد تا نخستین گل خود را برای این تیم به ثمر برساند.

طارمی بعد از این گل و در دقیقه ۷۳ تعویض شد و تصاویر وی روی نیمکت نشان دهنده ناراحتی او از تصمیم سرمربی پورتو است. با این حال طارمی روز گذشته اقدامی انجام داد که رسانه‌های پرتغال از آن به عنوان رفع دلخوری و ناراحتی از سرمربی پورتو یاد کرده‌اند.پسر کونسیسایو که با پنالتی طارمی برای پورتو گلزنی کرده بود، با انتشار پیامی در صفحه خود در اینستاگرام اعلام کرد که بابت به ثمر رساندن نخستین گل خود در پورتو خوشحال است و آن را به رویایی تشبیه کرد که نمی‌خواهد از آن بیدار شود.
 
طارمی هم به صورت مختصر و با دو «ایموجی» هم تیمی خود را تحسین کرد.روزنامه «رکورد» پرتغال با اشاره به اینکه طارمی بعد از تعویض برابر فیرنسه نتوانسته بود ناراحتی اش را پنهان کند، اعلام کرد که ناراحتی طارمی از تعویض و گل نزدن در این مسابقه از بین رفته است.
برچسب ها: مهدی طارمی