به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ساعت ۱۸:۰۶
کد مطلب : ۳۰۶۹۱۱

فردوسی‌پور با چه شرایطی به شبکه ۳ برمی‌گردد؟

فردوسی‌پور با چه شرایطی به شبکه ۳ برمی‌گردد؟
گروه ورزشی:وقتی خبرنگاران از پیمان جبلی رئیس سازمان صدا و سیما در مورد عادل فردوسی‌پور سوال پرسیدند با یک جمله خاص مواجه شدند.جبلی در پاسخ به سوالی پیرامون بازگشت احتمالی عادل به صدا و سیما و شبکه ۳ گفت: جواب سوال شما همانی است که قبلاً گفته بودم و موضع ما عوض نشده است. رئیس سازمان صداوسیما قبلاً در مصاحبه‌ای گفته بود عادل فردوسی پور و کسانی کرد قبلا از تلویزیون رفته بودند هیچ مشکلی برای بازگشت ندارد و در واقع با این حرف خود به عادل چراغ سبز نشان داده بود.
 
 اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته هم فروغی رئیس شبکه سه سیما گفته بود ما چند بار از عادل فردوسی‌پور تقاضا کردیم که برگردد و بازی های داخلی و خارجی را در شبکه سوم سیما گزارش کند که خودش قبول نکرد. عادل هم واکنش خاصی به آن مصاحبه نشان نداد اما واقعیت ماجرا چیست؟

عادل فردوسی پور با برنامه نود در شبکه سه مطرح شد و البته در کنار آن بازی‌های حساس داخلی و خارجی را هم گزارش می‌کرد با این حال دوستان نزدیک عادل خوب می‌دانند که برنامه نود برای او حکم فرزندش را دارد و نسبت به آن بسیار حساس است. به طور حتم اگر قرار باشد او روزی به شبکه ۳ برگردد، حتماً با این برنامه برمی‌گردد نه به عنوان یک گزارشگر مسابقات داخلی و خارجی.
 
مرجع : خبر ورزشی
برچسب ها: عادل فردوسی پور