ION_18_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][27] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_19_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][28] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_20_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> کاهش ۲ هزار و ۵۲۱ واحدی شاخص کل - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۴۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ساعت ۱۳:۲۹
کد مطلب : ۳۰۷۰۵۸

کاهش ۲ هزار و ۵۲۱ واحدی شاخص کل

کاهش ۲ هزار و ۵۲۱ واحدی شاخص کل
گروه اقتصادی: امروز، سه‌شنبه (دوم آذر ۱۴۰۰) شاخص کل بورس با کاهش ۲  هزار و ۵۲۱ واحدی به یک میلیون و ۴۰۴ هزار واحد رسید.اما شاخص کل (هم‌وزن) نیز منفی بود و با یک هزار و ۸۸۹ واحد کاهش به ۳۸۵ هزار و ۴۴ واحد رسید.

معامله‌گران امروز در بازار سرمایه ۵۲۵ هزار و ۷۹۲ معامله به ارزش ۳ هزار و ۹۹۵ میلیارد تومان انجام دادند.امروز نمادهای فولاد، تاپیکو، شبندر و وغدیر بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل بورس داشتند. همچنین نمادهای شستا، پارس و شفن نیز بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل بورس داشتند.

اما امروز شاخص فرابورس هم با کاهش ۳۷  واحدی به ۲۰ هزار و  ۱۴۹ واحد رسید. تعداد معاملات انجام شده در فرابورس نیز ۴۸۶ هزار و  ۷۶۷ معامله به ارزش یک هزار و ۹۱۹ میلیارد تومان بود.امروز نمادهای فرابورس، صبا، آریا، غصینو و اتکای بیشترین تاثیر منفی را روی شاخص فرابورس داشتند. همچنین نمادهای شگویا، سمگا و شجم  نیز بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص فرابورس داشتند. نماد شگویا امروز تاثیرگذارترین نماد بر شاخص فرابوس بود که تاثیری مثبت بر این شاخص داشت.
برچسب ها: بورس