به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۳:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ساعت ۱۴:۰۴
کد مطلب : ۳۰۷۷۱۱

بهبود نسبی کیفیت هوا در برخی نقاط تهران

بهبود نسبی کیفیت هوا در برخی نقاط تهران
گروه جامعه: بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، امروز(۶ آذرماه) در پاره‌ای نقاط به‌ویژه در نواحی غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد متوسط تا نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود بنابراین بهبود نسبی کیفیت هوا دور از انتظار نیست.به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده، آسمانی صاف تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش ملایم باد و به دلیل پایداری نسبی جو در مناطق پرتردد شهری انباشت آلاینده‌ها و کاهش کیفیت هوا و گاهی غبار محلی پیش‌بینی می‌شود. امروز(۶ آذرماه) در پاره‌ای نقاط به‌ویژه در نواحی غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد متوسط تا نسبتا شدید پیش‌بینی می‌شود که منجر به توقف انباشت آلاینده‌ها می‌شود و بهبود نسبی کیفیت هوا دور از انتظار نیست.
 
طی یکشنبه (۷آذر) تا سه شنبه (۹آذر) با افزایش پایداری جو، افزایش انباشت آلاینده‌های جوی و در نواحی پرتردد، وضعیت غبارآلود پیش‌بینی می‌شود و از ظهر چهارشنبه (۱۰ آذر) با نفوذ زبانه‌ای از یک سامانه بارشی، به‌تدریج افزایش ابر و از اوایل شب وزش باد و بارش پراکنده مورد انتظار است.بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با دمای ۳- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
آسمان تهران نیز فردا (۷ آذرماه) قسمتی ابری تا نیمه ابری و همراه با غبار محلی و گاهی وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۱۵ و ۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

آسمان پایتخت پس فردا( ۸ آذرماه) صاف و غبارآلود و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۶و ۹ درجه سانتیگراد می‌رسد.
برچسب ها: کیفیت هوا تهران
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *