به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۰۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ساعت ۱۸:۲۲
کد مطلب : ۳۰۷۸۰۱

تولید عطر شخصی بر مبنای سلیقه افراد

تولید عطر شخصی بر مبنای سلیقه افراد
گروه علمی:پیش از این روش‌هایی برای شخصی سازی لوازم بهداشتی و آرایشی ابداع شده بود و حالا برای اولین بار سیستمی برای شخصی سازی رایحه‌های عطرها عرضه شده است. افراد مختلف دوست دارند بر مبنای سلیقه و حال و هوایی که دارند عطرهای مختلفی را در اختیار داشته باشند.
 
یک عطر جدید به نام عطر نینو از یک بطری اسپری مخصوص و یک برنامه سازگار با اندروید و آی او اس تشکیل شده که از طریق بلوتوث به گوشی متصل می‌شود. در داخل بطری عطر نیز سه کارتریج ۲۵ میلی‌لیتری وجود دارد که هر کدام حاوی یک «پایه عطر» با مایع متفاوت است.با استفاده از این برنامه، می‌توانید نسبت‌های مختلف و بسیار دقیق ترکیبی از آن پایه‌ها را آزمایش کنید، یا تعدادی از نسبت‌های از پیش برنامه‌ریزی‌شده را انتخاب و ترکیب کنید. عطر به دست آمده از کارتریج‌ها به نسبت‌های تعیین شده انتخاب و مخلوط می‌شود و محصول نهایی به عنوان یک عطر کامل قابل استفاده خواهد بود.

بدین روش می‌توان 100 نوع رایحه متمایز عطر به وجود آورد و کاربران می‌توانند با تغییر ترکیبات رایحه‌ها هر بار عطر تازه ای را مورد استفاده قرار دهند. شارژ باتری این بطری‌ها از طریق پورت یو اس بی انجام می‌شود و قیمت این محصول که زمان عرضه آن هنوز مشخص نیست ۲۸۹ دلار است.
برچسب ها: عطر