کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

مرگ سارق، هنگام فرار از دست مالباخته

روزنامه جام جم , 7 آذر 1400 ساعت 11:13


گروه حوادث: زن و مرد سارق در جریان فرا‌ر از دست مالباخته دچار حادثه شدند. مرد سارق جان باخت و همسرش زخمی شد.ساعت۲۳ جمعه ۵آذر امسال یکی از ماموران کلانتری گاندی به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران اطلاع داد زن سارقی مصدوم و شوهرش فوت کرده است. با حضور تیم جنایی در محل با جسد مرد موتورسوار روبه‌رو شدند و همسرش نیز از ناحیه پا مصدوم شده بود. راننده یک‌دستگاه خودروی شاسی‌بلند هم در محل بود و مدعی سرقت اموالش توسط این زوج بود.
 

شاکی در جریان تحقیقات گفت: در خیابان ولی عصر مرد فوت‌شده و زن مصدوم با چاقو سمتم آمده و با زور و تهدید تلفن‌همراه و ساعت مچی‌ام را سرقت کردند. اطلاعات کاری و بانکی‌ام در گوشی تلفن‌همراهم بود و به سارقان گفتم گوشی را پس بدهند و به جای آن پول دریافت کنند که فرار کردند. آن‌ها را تعقیب کردم که پس از مسافتی، راکب موتور تعادلش را از دست داد و روی زمین افتادند.

در ادامه ماموران در بازرسی از زن‌جوان، اموال شاکی و یک چاقو کشف کردند. او در تحقیقات به همدستی با شوهرش در سرقت اموال شاکی اعتراف کرد و مدعی شد در جریان این تعقیب و گریز، مالباخته با سپر خودرویش به موتورشان زده که باعث‌شده این بلا سرشان بیاید.مصطفی واحدی، بازپرس شعبه‌یازدهم دادسرای جنایی تهران دراین‌باره به جام‌جم گفت: قرار است کارشناس راهور، محل را بررسی کند تا معلوم شود شاکی مقصر مرگ سارق بوده یا مرگ او در جریان فرار رخ داده است.


کد مطلب: 307882

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/307882/مرگ-سارق-هنگام-فرار-دست-مالباخته

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir