به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ ساعت ۱۴:۵۳
کد مطلب : ۳۰۷۹۷۳

پیگیری سوپر لیگ کاراته پس از ۱۰ ماه

پیگیری سوپر لیگ کاراته پس از ۱۰ ماه
گروه ورزشی: با گذشت ۱۰ ماه از برگزاری رقابت‌های هفته نخست سوپر لیگ کاراته، فدراسیون کاراته قصد برگزاری دور برگشت این رقابت‌ها را دارد.به گزارش ایسنا، مسابقات دور برگشت و دیدارهای نهایی رده بندی و فینال سوپر لیگ‌ کاراته آقایان روزهای ۱۴ و ۱۵ دی برگزار می‌شود.
 
همه تیم‌های شرکت کننده می‌توانند حد اکثر تا ۲۵ آذر نسبت به نقل و انتقالات، تغییر اعضا و عضو گیری اعضای جدید اقدام‌ و مدارک‌ مورد نیاز را به سازمان لیگ و مسابقات تحویل دهند.مسابقات مرحله برگشت، ۱۴ دی برگزار می‌شود و پس از پایان مسابقه و مشخص شدن تیم‌های برتر، دو تیم‌ از هر گروه (مجموع چهار تیم) به مرحله بعدی صعود می‌کنند که روز ۱۵ دی این مسابقات برگزار خواهد شد و به صورت ضربدری با یکدیگر به رقابت می‌پردازند و برنده این رقابت‌ها به فینال راه پیدا می‌کند.هفته اول سوپر لیگ با برگزاری ۱۲ دیدار پیگیری شد که رده بندی تیم‌ها به شرح زیر است:
گروه یک:
۱. دانشگاه آزاد اسلامی با ۹ امتیاز تیمی
۲. رعد پدافند هوایی ارتش با ۶ امتیاز تیمی
۳. هیئت کاراته شهرستان کلات با ۳ امتیاز تیمی
۴. مارون کهگیلویه و بویر احمد با صفر امیتاز تیمی
گروه دو:
۱. پاس ناجا با ۹ امیتاز تیمی
۲. آوای رزم wmmf با ۶ امتیاز تیمی
۳. گوجوریو سی واکای با ۳ امتیاز تیمی
۴. آکادمی مهاجرین قم با صفر امتیاز تیمی
این رقابت ها اسفند سال گذشته آعاز شد و حالا فدراسیون کاراته پس از ۱۰ ماه به دنبال برگزاری رقابت های دور برگشت و مرحله نهایی سوپر لیگ کاراته ایران است.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *