به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۳:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ساعت ۰۹:۵۹
کد مطلب : ۳۰۸۴۸۲

گریلیش: نزدیک بود به یونایتد بپیوندم

گریلیش: نزدیک بود به یونایتد بپیوندم
گروه ورزشی: ستاره منچسترسیتی فاش کرد که در آستانه پیوستن به منچستریونایتد بوده است. جک گریلیش پس از انتقال ۱۰۰ میلیون پوندی خود به اتحاد در تابستان گذشته، می تواند چهارشنبه شب به عنوان بازیکن منچسترسیتی اولین بار به استون ویلا بازگردد.
 
این بازیکن ۲۶ ساله از آخرین تعطیلات ملی به دلیل مصدومیت از میادین دور بوده است، اما او به تمرینات بازگشته است و پپ گواردیولا، سرمربی سیتی اشاره کرد که می تواند در ویلا پارک حضور داشته باشد، جایی که گریلیش امیدوار است از او استقبال خوبی شود.جک گریلیش گفت: می‌دانستم که وقتی من می‌روم برخی از مردم ناراضی خواهند بود و می‌دانم چرا بعضی‌ها اینطور هستند، اما هر سالی که آنجا بودم تمام تلاشم را برای باشگاه کردم. اگر گل بزنم، جشن نخواهم گرفت. من عاشق ویلا هستم. این هرگز تغییر نخواهد کرد. من از چهار سالگی بلیط فصل گرفته ام و تمام عمرم طرفدار این تیم بوده ام.

بازیساز انگلیسی در سال ۲۰۱۸ به شدت به تاتنهام نزدیک شد و سپس در سال ۲۰۲۰ منچستریونایتد در آستانه به خدمت گرفتن او بود.گریلیش فاش کرد: من واقعاً به رفتن به منچستر یونایتد نزدیک بودم، اما در نهایت هیچ اتفاقی نیفتاد.این ستاره ۲۶ ساله با مبلغی حدود ۱۰۰ میلیون یورو از استون ویلا به منچستر سیتی پیوسته است تا خط هافبک این تیم را تقویت کند. سیتی از مدت ها قبل به دنبال این بازیکن بود که در نهایت او را به خدمت گرفت.
برچسب ها: فوتبال جهان