به روز شده در ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۳:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ساعت ۱۲:۵۲
کد مطلب : ۳۰۸۵۳۷

خالی‌بندی در حد کره شمالی در یک کتاب درسی

خالی‌بندی در حد کره شمالی در یک کتاب درسی
گره جامعه: انتشار بخشی از محتوای کتاب درسی «پیام‌های آسمان» پایه هفتم دانش آموزان در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شده.

در صفحه ۱۳۰ کتاب درسی پیام‌های آسمان پایه هفتم نوشته شده:
«آمارهای تکان دهنده جرایم اخلاقی در کشورهای غربی و مزاحمت‌های اجتماعی برای زنان، توجه کارشناسان این کشورها را به حجاب بیشتر جلب کرده است. آنان می‌بینند مشکلات ناشی از بی‌حجابی در کشورهایشان ده‌ها برابر کشورهای اسلامی است و به همین دلیل پوشش زنان مسلمان را عامل اصلی آرامش و امنیت آنها می‌بینند.
تدوین‌کنندگان این کتاب درسی، برای اثبات ادعای خود به دو مقاله منتشر شده در دو نشریه معتبر غربی کرده‌ و نوشته‌اند، روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای با عنوان «امنیت زنان در اسلام» اعتراف کرده حجاب برای زنان امنیت می‌آورد. همچنین به نقل از وال استریت ژورنال هم مدعی‌ شده‌اند پلیس در نیویورک، «واحدهای گشتی مخصوص تذکر» به زنان بدپوشش تاسیس کرده است.
مرجع : برترین‌ها
برچسب ها: آموزش و پرورش

ستار
۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ۱۵:۴۱
اولاً بسیار بی انصافی است که تفاوت ادب و شئونات اخلاقی شهروندان در ایران در مقایسه با کشورهای غربی نادیده گرفته شود. ثانیاً منتشر نشدن آمار بزهکاری ها و جرائم اخلاقی سند وجود امنیت کامل برای زنان نیست. ثالثاً اگر واقعآ به نقش بی بدیل پوشش در برقراری امنیت اجتماعی اطمینان داریم، پوشش ماشینها هم برای در امان بودن آنها از شر سارقین در زمان پارک در کنار خیابان بعنوان یک راهکار مورد توجه قرار گیرد. (379670)
۱۴۰۰/۰۹/۱۱ ۱۱:۱۷
شک نکنید متن این درس را یک نویسنده کیهان نوشته است. خالی بندی های این جوری تخصص این برادرانه.
«روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای با عنوان «امنیت زنان در اسلام» اعتراف کرده حجاب برای زنان امنیت می‌آورد. همچنین به نقل از وال استریت ژورنال هم مدعی‌ شده‌اند پلیس در نیویورک، «واحدهای گشتی مخصوص تذکر» به زنان بدپوشش تاسیس کرده است.» تا به حال چندهزار بار دیده اید که کیهان این طوری آدرس می دهد. (379694)