N_18_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][27] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_19_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][28] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_20_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> آجرلو؛ مدیرعامل استقلال پوست می‌کند! - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ ساعت ۰۹:۳۰
کد مطلب : ۳۰۸۶۳۸

آجرلو؛ مدیرعامل استقلال پوست می‌کند!

آجرلو؛ مدیرعامل استقلال پوست می‌کند!
گروه ورزشی: مدیرعامل استقلال در میان تشویق حاضرین در مراسم تقدیر از هواداران این تیم حضور پیدا کرد. او در بخشی از صحبت‌های خود از تیمی پشت پرده صحبت کرد که طی چند سال اخیر اجازه موفقیت و قهرمانی به استقلال نداده اند.
مصطفی آجرلو با اشاره به این تیم پشت پرده گفت: یک تیمی است و این آدم‌هایی که چنین حرف‌هایی می‌زنند هم مهره‌ها و سرباز‌های پیاده شان هستند. اسم نمی‌آورم این‌ها سرباز‌های شطرنج هستند. یک گروه آن پشت نشسته که مایل نبودم و نیستم که اسم شان را بیاورم و این‌ها همان جماعتی هستند که نگذاشتند استقلال در پنج شش سال گذشته قهرمان شود.
بعد از این صحبت ها، عده‌ای از حاضرین با شعار وای اگر آجرلو حکم جهادم دهد از او حمایت کردند که مدیرعامل استقلال ضمن آرام کردن آن‌ها به شوخی گفت: “مگر می‌خواهیم برویم جنگ؟ ”
در ادامه بازهم شعار‌ها ادامه یافت و آجرلو بازهم مجبور شد از این افراد بخواهد که ساکت شوند.
مدیرعامل استقلال در ادامه صحبت هایش خطاب به هواداران این تیم گفت: هر حرفی که بار منفی داشته باشد به ما کمک نمی‌کند. من درگوشی صحبت نمی‌کنم بلکه با همه هواداران دارم صحبت می‌کنم. شما لیدرهایشان هستید و دارم به شما می‌گویم که موضوع چیست. یک جماعت سیاسی از دولت قبل هستند که نگذاشتند شما قهرمان شوید، این‌ها دست بردار نیستند، ولی اشتباه کرده اند پوست شان را می‌کنیم!حاضرین در مراسم بعد از این جملات آجرلو بار دیگر به وجد آمده و شعار‌هایی در حمایت از او سر دادند: به آن دوستان سیاسی می‌گویم که دست از سر این بچه‌ها بردارند! به آن‌ها می‌گویم که در خواب شان در مورد تخریب استقلال اشتباه می‌کنند. ما همه از کوچکترین عضو تا سرمربی و بازیکنان و کاپیتانش در مقابل این افراد می‌ایستیم و حق مان را می‌گیریم.
 

 
برچسب ها: باشگاه استقلال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *