به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۱:۱۱
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ ساعت ۱۸:۰۸
کد مطلب : ۳۰۸۸۳۵

سکونت مدیر اهوازی در خانه 10 هزار متری!

سکونت مدیر اهوازی در خانه 10 هزار متری!
امام جمعه اهواز با انتقاد از مدیرانی که سوار بر ماشین‌های کذایی می‌شوند و در کاخ‌های آنچنانی زندگی می‌کنند، گفت: در همین اهواز مسئولی می‌شناسیم که خانه‌ای 10 هزار متری دارد خودش بهتر است این خانه را تخلیه کند قبل از اینکه مجبور شویم به این موضوع ورود کنیم.
حجت الاسلام محمدنبی موسوی‌فرد  در خطبه‌های نماز جمعه اهواز، اظهار کرد: برخی مدیران زندگی تجملی برای خود فراهم کردند در حالیکه در شهر و محله آنها کسانی هستند که شب گرسنه خوابیده‌اند و در برخی  شرکت ها کارگران ما به خاطر مشکلات معیشتی، نداشتن امنیت شغلی و تبدیل وضعیت دست به اعتراض می‌زنند.
وی با انتقاد از مدیرانی که سوار بر ماشین‌های کذایی می‌شوند و در کاخ‌های آنچنانی زندگی می‌کنند، افزود: در همین اهواز مسؤولی می شناسیم که خانه‌ای 10 هزار متری دارد خودش بهتر است این خانه را تخلیه کند قبل از اینکه مجبور شویم به این موضوع  ورود کنیم.موسوی‌فرد تصریح کرد: البته فراموش نکنیم که تازه سه ماه است یک دولت انقلابی روی کار آمده است شک نکنید آقای رئیسی دست افراد متخلف را کوتاه می‌کند و این خواسته مردم است که در اسرع وقت این اتفاق بیفتد.وی ادامه داد: روحیه قارونی ثروت اندوزی برخی سبب می‌شود گاهی حیوانات آنها دارای زندگی مرفهی باشد در حالیکه برخی آدم‌ها در بستر بیماری ناله می‌زنند چون توانایی تامین داروی خود را ندارند.موسوی فرد گفت: یک شخصی که پزشک بوده و مثل زالو خون مردم را طی سال می‌مکیده تا سالی 12 هزار دلار برای دختر و زنش در فرنگ جهت عیاشی بفرستد.وی در ادامه با پر اهمیت خواندن عدالت اجتماعی اظهار کرد: زمانی میشود انتظار داشت عدالت اجتماعی در ایران تحقق پیدا کند که حاضر به سرمایه گذاری های علمی و تبیینی قوی برای گفتمان سازی باشیم چرا که لازمه اجرای عدالت سه اصل گفتمان سازی، جریان سازی و فرهنگ سازی است.امام جمعه اهواز در پایان با اشاره به معضل خشکسالی و کم آبی در کشور گفت: مشکل ما تنها نبود آب نیست با وجود سدهای متعددی که در استان وجود دارد وقتی در یکسال آبی بارندگی اتفاق می افتد اگر مدیریت صحیحی باشد در شبکه آبرسانی بی شک مشکلی نخواهیم داشت.

۱۴۰۰/۰۹/۱۳ ۰۹:۱۳
با سلام / خوب است این پیگیری/ اما لطفا خود اما جمعه محترم نیز در ربطه با محل سکونت خود نیز توضیحی دهد که بتوانیم مقایسه کنیم (379755)
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۹/۱۴ ۱۳:۵۱
حاج آقای موسوی ساده زیستی و زندگی طلبگیش برای همه مشهود است. بعد ببخشید اگر دارایی هایش را اعلام کند شماها قبول نمیکنید و تمسخر می کنید (379803)
سامان
۱۴۰۰/۰۹/۱۳ ۱۷:۱۶
معیارها برای تأیید و یا تقبیح زندگی مرفه اگر بطور سلیقه ای اعمال و موردی برخورد شود روش منصفانه ای نیست. اولین و ضروری ترین اقدام برای تحقق عدالت در جامعه بستن راههای کسب درآمدهای نامشروع است. لغو قانون از کجا آورده ای و بعد زیر سؤال بردن دارایی بعضی افرادی که به هردلیل از آنها خوشمان نمی آید از شاخص ترین بی عدالتی هاست. یکی از بارزترین مصادیق عدل آن است که ضوابط به قانون تبدیل شود، قانونی که با همه افراد جامعه یکسان برخورد کند. (379768)