به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۱۲ - ۲۱:۳۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ ساعت ۱۴:۲۳
کد مطلب : ۳۰۸۹۷۳

خطیبی: لیاقت امتیازاتی که گرفتیم را داریم

خطیبی: لیاقت امتیازاتی که گرفتیم را داریم
گروه ورزشی: سرمربی آلومینیوم اراک می‌گوید برای انجام یک بازی تماشاگرپسند به تبریز آمده‌اند.به گزارش ایسنا، تراکتور و آلومینیوم فردا (یکشنبه) در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال در تبریز به مصاف هم می‌روند. رسول خطیبی، سرمربی تراکتور در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: خیلی خوشحالم که دوباره در کنار کسانی که با آن‌ها زندگی کردم و خاطره دارم، حضور دارم. من همیشه گفتم دوست دارم تیمم خوب بازی کند. قطعا این موضوع در بازی فردا، مثل بازی‌های قبلی اتفاق خواهد افتاد. امیدوارم یک بازی خوب از دو تیم رخ دهد و با این که تماشاگران حضور ندارند، یک بازی تماشاگر پسند از آب دربیاید.
 
او درباره گل نزدن آلومینیوم در بازی‌های اخیر گفت: تا این لحظه عملکرد خوبی داشتیم. بازی‌های گذشته برای ما تمام شده و به فکر بازی‌های آینده هستیم. فکر می‌کنم امتیازاتی که کسب کردیم، لیاقتمان بوده است. ما بازی‌های سختی را پشت سر گذاشتیم و بازی‌های سختی در پیش داریم و هیچ تیمی را ضعیف در نظر نمی‌گیریم.سرمربی آلومینیوم ادامه داد: من از شکل بازی تیمم به خصوص در نیمه دوم بازی قبلی مقابل ذوب‌آهن راضی هستم. فکر نمی‌کنم تاکنون چنین عملکردی داشته‌ایم. تمام بازیکنان چه آن‌ها که بازی می‌کنند و چه نمی‌کنند، در تمرینات تلاش می‌کنند. ما در بازی‌هایی که پنج روز فاصله دارد، سعی می‌کنیم روی ریکاوری تمرکز کنیم. ما آماده بازی فردا هستیم و ان‌شاءالله بازی خوبی خواهیم دید.

خطیبی درباره تقابل با تراکتور و انگیزه‌هایی که دارد، توضیح داد: همشهری‌های من و آذربایجانی‌ها همیشه به من لطف داشته‌اند. غیرت و تعصب آذربایجانی‌ها در دنیا مثال زدنی است. من در این شهر به دنیا آمدم و قطعا این را بدانید که در خونم این تعصب را خواهم داشت. من دوست دارم تراکتور در همه بازی‌هایش موفق شود ولی الان سرمربی آلومینیوم اراک هستم و به این تیم، دین دارم.

او افزود: محبت و احساسی که در اراک نسبت به من دارند، واقعا من را شرمنده خودشان کرده‌اند. به همین دلیل دوست دارم سربلندشان کنم. من نمی‌گویم بین اراک و تبریز تفاوت است اما همانقدر که تبریز را دوست دارم، مردم اراک را هم دوست دارم. به همین دلیل دوست دارم فوتبال اراک امسال هم در لیگ برتر یادگاری بگذارند. من همانطور که در تبریز تلاش کردم، برای اراک هم همانقدر تعصب و غیرت دارم.سرمربی آلومینیوم اراک در پایان درباره غایبان تیمش در بازی فردا گفت: خدا را شکر بعد از بازی با ذوب آهن ریکاوری خوبی داشتیم. ما یک مصدوم داریم که امید سینگ است. باقی بازیکنانمان در بازی فردا حضور دارند و آماده آن هستند.
برچسب ها: رسول خطیبی