به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ - ۰۰:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ ساعت ۱۲:۵۶
کد مطلب : ۳۰۹۱۲۶

حمایت رسانه پرتغالی از مهدی طارمی

حمایت رسانه پرتغالی از مهدی طارمی
گروه ورزشی: سه شنبه شب در چارچوب هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، پورتو در خانه میزبان اتلتیکومادرید است و برای صعود تنها به یک برد نیاز دارد. آن‌ها در صورت شکست سیمئونه از این گروه مرگ صعود خواهند کرد و شاهکاری را به ثبت خواهند رساند.

در جدول گروه B لیگ قهرمانان اروپا، لیورپول با ۵ بازی، ۵ برد و ۱۵ امتیاز در صدر قرار دارد و پورتو با ۵ امتیاز در جایگاه دوم جای گرفته است. میلان با ۴ امتیاز و اتلتیکومادرید با ۴ امتیاز و تفاضل کمتر در رده‌های سوم و چهارم قرار گرفته‌اند. رسانه پرتغالی گزارشی کوتاه در خصوص این مسابقه نوشت و سلاح پورتو را «مهدی طارمی» دانست. این رسانه نوشت که ستاره کشورمان به دنبال بردن پورتو به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا است.atv در خبر خود نوشت که پورتو به دنبال صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپاست و وظیفه این برد را به مهاجم خود یعنی مهدی طارمی محول کرده است.

طارمی البته هفته‌هاست برای پورتو گلزنی نکرده و از این بابت نگرانی‌ها را افزایش داده است. البته هفته گذشته روزنامه اوجوگو به تمجید از طارمی پرداخت و نوشت که او در تیم تاثیرگذار است با اینکه شاید گلی به ثمر نرساند.
مرجع : فارس
برچسب ها: مهدی طارمی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *