به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۷:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ساعت ۱۵:۳۰
کد مطلب : ۳۰۹۳۲۲

آخرین مهلت پرداخت جرایم رانندگی با تخفیف

آخرین مهلت پرداخت جرایم رانندگی با تخفیف
گروه جامعه: رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا مهلت پرداخت جرایم رانندگی معوقه را اعلام کرد و گفت: رانندگان اگر در زمان مشخص‌شده جریمه‌های معوقه خود را بپردازند، می‌توانند از طرح بخشودگی جرایم دیرکرد استفاده کنند. سرهنگ محمدحسن ابراهیم‌پور رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا گفت: رانندگان فقط تا ۳۰ دی سال جاری مهلت دارند جریمه‌های معوقه خود را پرداخت و از طرح بخشودگی جرایم دیرکرد استفاده کنند.

او توضیح داد: امسال با پیشنهاد نیروی انتظامی و تصویب مجلس شورای اسلامی، جریمه دو برابری ناشی از دیرکرد پرداخت جرایم رانندگی در سال‌های ۱۳۹۹ و قبل آن در سال ۱۴۰۰ بخشیده شد و رانندگان تا سی‌ام دی سال ۱۴۰۰ مهلت دارند جریمه‌های معوقه خود را پرداخت و از طرح بخشودگی جرایم دیرکرد استفاده کنند.سرهنگ ابراهیم‌پور افزود: رانندگان برای بهره‌مندی از این بخشودگی باید اصل جریمه خود را تا پیش از پایان دی پرداخت کنند و در غیر این صورت دو برابری جرائم به قوت خود باقی خواهد بود.


رئیس مرکز اجرائیات پلیس راهور ناجا درباره روش مناسب و بهینه برای پرداخت جرائم رانندگی بیان کرد: رانندگان می‌توانند با نصب اپلیکیشن «پلیس من» روی گوشی همراه خود نسبت به استعلام و پرداخت و همچنین بهره‌مندی از سایر خدمات پلیس راهور استفاده کنند.او گفت: بهترین درگاه برای پرداخت جرائم رانندگی به غیر از اپلیکیشن «پلیس من» استفاده از درگاه‌های بانکی است.سرهنگ ابراهیم‌پور به رانندگان توصیه کرد: به غیر از درگاه‌های بانکی و اپلیکیشن «پلیس من» از هیچ اپلیکیشن یا سایت دیگری برای پرداخت جرائم استفاده نکنند و حتی‌المقدور پرداخت جرائم خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.
مرجع : ایرنا
برچسب ها: جرایم رانندگی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *