به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ساعت ۱۷:۱۰
کد مطلب : ۳۰۹۳۴۰

غایب بزرگ اینتر برای تقابل با رئال مادرید

غایب بزرگ اینتر برای تقابل با رئال مادرید
گروه ورزشی: اینتر تایید کرد که خواکین کورئا آسیب دیده است. بنابراین او دیدار فردا مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد.به گزارش ایسنا، اینتر تایید کرد که خواکین کورئا آسیب دیده است. بنابراین او دیدار فردا مقابل رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را از دست خواهد داد.
 
نراتزوری در حال حاضر به مرحله یک شانزدهم نهایی راه یافته است، اما در صورت شکست تیم کارلو آنچلوتی در برنابئو، می توانند به عنوان سرگروه راهی دور بعدی شوند.آنها کوریا مهاجم خود را که روز شنبه مقابل رم دچار مصدومیت عضلانی شد، در اختیار ندارند.

در این بیانیه آمده است: خواکین کوریا در مؤسسه بالینی Humanitas در Rozzano تحت MRI قرار گرفت. در این معاینه یک کشیدگی عضلانی در ران چپ مشخص شد. این بازیکن هفته آینده مورد ارزیابی مجدد قرار خواهد گرفت.
کوریا ۲۷ ساله در این فصل در ۱۶ بازی در تمامی رقابت ها چهار گل به ثمر رسانده است. او چهار بازی در لیگ قهرمانان اروپا انجام داده است اما در هیچ یک از آنها گلزنی نکرده است. مهاجم آرژانتینی در تابستان با قراردادی قرضی اولیه از لاتزیو به اینتر پیوست و ملزم به خرید ۳۰ میلیون یورویی بود.
برچسب ها: فوتبال جهان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *