به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۳:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ساعت ۱۰:۴۱
کد مطلب : ۳۰۹۴۱۵

با قابلیت جدید واتس‌اپ آشنا شوید

با قابلیت جدید واتس‌اپ آشنا شوید
گروه فناوری: واتس‌اپ در حال اضافه کردن قابلیت‌های جدیدی به ویژگی پیام‌های ناپدید شونده خود است که به کاربران امکان می‌دهد پیام‌ها را در یک چت به‌گونه‌ای تنظیم کنند تا پس از مدت زمان مشخصی به‌طور خودکار حذف شوند.

 واتس‌اپ می‌گوید که کاربران اکنون این گزینه را خواهند داشت که پیام‌های ناپدید شونده را به‌طور خودکار برای همه چت‌های یک به یک جدید خود فعال کنند؛ به‌طوری که تمام پیام‌های بعدی به‌طور خودکار پیش از مدت مشخص‌شده از سرویس حذف می‌شوند.

این سرویس پیام‌رسانی متعلق به متا همچنین می‌گوید که به کاربران گزینه‌های بیشتری برای مدت زمان قبل از حذف یک پیام داده است. هنگامی که این ویژگی برای اولین بار در نوامبر سال گذشته راه‌اندازی شد، کاربران تنها این گزینه را داشتند که پیام‌ها پس از ۷ روز ناپدید شوند. با این حال، در آینده، گزینه‌ی نیز وجود خواهد داشت مبنی بر اینکه می‌توانید پیام‌ها را پس از ۲۴ ساعت یا ۹۰ روز حذف کنید.

واتس‌اپ خاطرنشان می‌کند که روشن کردن گزینه پیام‌های ناپدید شونده به‌طور پیش‌فرض بر چت‌هایی که وجود داشته‌اند تأثیری نخواهد داشت. هنگامی که یک چت انفرادی جدید را شروع می‌کنید، اعلانی ظاهر می‌شود که می‌گوید ویژگی پیام‌های ناپدید شونده فعال است، همراه با یادداشتی که می‌گوید به طور پیش‌فرض روشن است. همچنین می‌توانید تنظیمات را برای چت‌های فردی خاموش کنید.

اگرچه تنظیمات پیش‌فرض جدید روی چت‌های گروهی تأثیری نمی‌گذارد، واتس‌اپ می‌گوید هنگام ایجاد گروه‌ها گزینه جدیدی اضافه کرده است تا به شما امکان می‌دهد ویژگی پیام‌های ناپدید شونده را فعال کنید.
برچسب ها: واتس‌اپ