به روز شده در ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۳:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ساعت ۱۴:۱۳
کد مطلب : ۳۰۹۵۰۹

همه‌گیری بعدی مرگ‌بارتر خواهد بود

همه‌گیری بعدی مرگ‌بارتر خواهد بود
گروه علمی:سازنده واکسن آسترازنکای آکسفورد می‌گوید «برای جلوگیری از پاندمی بعدی نیاز داریم که بیش از پیش هزینه کنیم، مبادا تعداد بیشتری از انسان‌ها قربانی شوند». آمار و ارقام نشان می‌دهد، تلفات کرونا در انگلیس هفته گذشته ۵.۸ درصد افزایش یافته است.

 دام سارا گیلبرت، از محققان و سازنده واکسن آسترازنکای آکسفورد می‌گوید «برای جلوگیری از پاندمی بعدی نیاز داریم که بیش از پیش هزینه کنیم، مبادا تعداد بیشتری از انسان‌ها قربانی شوند».وی هشدار داد، همه گیری بعدی می تواند حتی مرگبارتر از کووید باشد؛ می‌تواند بدتر از پاندمی کنونی باشد، مسری‌تر یا کشنده‌تر یا هر دوی آنها باشد.

براساس داده‌های موجود، موارد ابتلا به سویه امیکرون در سراسر انگلیس همچنان در حال افزایش است. سازنده واکسن آسترازنکا ادامه داد: این آخرین باری نیست که یک ویروس زندگی ما را تهدید می‌کند؛ آمار و ارقام نشان می‌دهد، تعداد افرادی که طی ۲۸ روز پس از آزمایش مثبت جان خود را از دست دادند، هفته گذشته ۵.۸ درصد افزایش یافته است.دام سارا گیلبرت افزود: ما باید به تحقیقات و دانش به دست آمده در مقابله با ویروس کرونا توجه کنیم و پیشرفت‌ها و دانشی که به دست آورده‌ایم، نباید از دست برود.
برچسب ها: ویروس کرونا