به روز شده در ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۲۳:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ساعت ۱۴:۱۴
کد مطلب : ۳۰۹۵۱۰

همه کار برای حفظ صیادمنش خواهیم کرد

همه کار برای حفظ صیادمنش خواهیم کرد
گروه ورزشی:سرمربی تیم فوتبال زوریا به شدت به تمجید از ستاره کشورمان پرداخت و از درخشش فوق العاده صیادمنش صحبت کرد.به گزارش فارس، اللهیار صیادمنش توانست در ماه گذشته به عنوان بهترین بازیکن باشگاه زوریا لوهانسک نام گیرد. او اکنون به یکی از مهره‌های اصلی این تیم اوکراینی بدل شده و تاثیر زیادی در کنار شهاب زاهدی روی تیم گذاشته است.

درخشش او باعث شد تا واکنش سرمربی زوریا، ویکتور اسکریپنیک را به همراه داشته باشد. او در این خصوص گفت: من واقعا دوست دارم که الهییار در تیم بماند ولی تصمیم در دستان افرادی دیگر است. نظر نهایی را فنرباغچه خواهد داد زیرا صیادمنش بازیکن آنهاست. برای نگه داشتن او البته ما همه توانمان را خواهیم گذاشت و برای حفظ او باید پول خرج کرد. وقتی او را از فرنباغچه قرض کردیم، می‌دانستیم در یک سال و نیم چه کارهایی او می‌تواند برای ما انجام دهد. با این حال هیچ کس انتظار نداشت که او این درخشش را داشته باشد.

وی ادامه داد: الان دیگر تیم‌ها نیز به خرید او علاقه‌مند شده‌اند. او به تیم ملی نیز دعوت شده و نشان می‌دهد که چقدر پیشرفت کرده است. دعوت شدن او به تیم ملی ایران بی دلیل نیست. البته زوریا نیز در پیشرفت او نقش داشت و ما بازیکنان جوان خوبی را تربیت کرده‌ایم.اسکریپنیک در خصوص اینکه آیا صیادمنش به شاختار خواهد رفت، گفت: او تکنیکی خارق العاده دارد که می‌تواند بهتر هم بشود. این سوال را برای از مربی پرسش کنید که می‌خواهد در تیم خودش جا بدهد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *