به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۹:۴۹
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ساعت ۰۹:۱۱
کد مطلب : ۳۰۹۵۵۸
این کالاها قطعا قاچاق است

فروش لباس تاناکورا در سراسر کشور ممنوع شد

فروش لباس تاناکورا در سراسر کشور ممنوع شد
گروه اقتصادی: عضو اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تاکید کرد که فروش پوشاک تاناکورا، به دلیل مسائل بهداشتی و قاچاق بودن این نوع پوشاک، ممنوع است و در صورت برخورد با این نوع فروشگاه‌ها، پلمب می‌شوند.به گزارش ایسنا، مجید افتخاری تاکید کرد که فروش پوشاک تاناکورا به طور کلی در کشور ممنوع است و اتحادیه در هر نقطه‌ای با این نوع فروشگاه برخورد کند آن را پلمب می‌کند.

وی با بیان اینکه شنیده‌ها حاکی از ورود کالای تاناکورا به برخی استان‌ها از جمله سیستان و بلوچستان و سنندج است، تصریح کرد: عموماً از کالاهای تاناکورا استقبال زیادی نمی‌شود.عضو اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک در پاسخ به سوالی درباره پوشاک تاناکورای برند خارجی، گفت: این کالاها قطعا قاچاق است و از راه شبکه‌های غیر قانونی زیرزمینی فروخته می‌شود.

البته به گفته وی ممکن است که پوشاک خارجی اهدایی از سوی کشورهای دیگر هم باشد. به طوری که ممکن است پوشاک به یک کشور ثالث اهدا شده باشد، اما پوشاک برند از آن‌ها جدا و فروخته شود.افتخاری با بیان اینکه تعداد فروشگاه‌های تاناکورای فعال در کشور بسیار کم است، تصریح کرد: با بیشتر این واحدها چندین بار برخورد و پلمب شدند و حتی تعهد دادند، اما دوباره فعالیت خود را آغاز کرده‌اند. اما همچنان اتحادیه در صورت مشاهده با آن‌ها برخورد می‌کند.

به گفته وی علت ممنوعیت فروش پوشاک تاناکورا، مسائل بهداشتی و قاچاق بودن این نوع پوشاک است. چرا که این لباس‌ها استاندارد ندارند، نظارتی بر وضعیت آن‌ها انجام نمی‌شود و حتی ممکن است منجر به آسیب جسمانی شود.
برچسب ها: تاناکورا ممنوع

۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۱۰:۵۴
بیچاره مردمی که توان خرید لباس نو و بی کیفیت و گران داخلی را نداشتند چه کار کنند (379909)
۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۱۲:۲۴
ظاهرا این عضو اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان از فک و فامیل مسئولینی هست که از واقعیت زندگی مردم فقیر شده حبری ندارد!!!!!!
توی این گرانی هر نوع کالای دست دومی استقبال میشود . (379914)