به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ساعت ۰۹:۴۶
کد مطلب : ۳۰۹۵۷۱

چگونه چت‌های واتس‌اپ را ناپدید کنیم؟

چگونه چت‌های واتس‌اپ را ناپدید کنیم؟
گروه فناوری: اکنون می‌توانید چت‌های جدید واتس اپ را به طور پیش فرض پس از ۹۰ روز به راحتی ناپدید کنید. در نوامبر گذشته، واتس‌اپ ویژگی پیام‌های ناپدید شونده را معرفی کرد که چت‌ها را پس از هفت روز به‌طور خودکار حذف می‌کند و یک سال بعد، این محدودیت زمانی را افزایش داده و به شما امکان می‌دهد پیام‌هایی را برای حذف خودکار پس از ۲۴ ساعت یا ۹۰ روز علاوه بر گزینه یک هفته‌ای قبلی تنظیم کنید.

علاوه این، کاربران واتس اپ اکنون این گزینه را نیز خواهند داشت که به طور پیش فرض ویژگی پیام‌های ناپدید شده را برای همه چت‌های فردی جدید فعال کنند. این ویژگی، قبلاً باید به صورت دستی فعال می‌شد و هنگامی که پیام‌های ناپدید شدن پیش‌فرض را روشن کردید، برنامه پیامی را در چت‌های شما نمایش می‌دهد که همان را به مردم می‌گوید، بنابراین آن‌ها متوجه می‌شوند که این پیام شخصی نیست.

کاربران واتس اپ اکنون می‌توانند پیام‌های ناپدید شده را برای چت‌های گروهی جدید نیز فعال کنند. این ویژگی جدید اختیاری است و واتس اپ می‌گوید که بر چت‌های موجود شما تأثیری نمی‌گذارد. برای فعال کردن آن در دستگاه‌های آیفون و اندروید، به تنظیمات WhatsApp > حساب > حریم خصوصی > منوی تایمر پیش‌فرض پیام بروید و مدت زمان را انتخاب کنید.

 
برچسب ها: واتس اپ
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *