به روز شده در ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ساعت ۱۰:۰۶
کد مطلب : ۳۰۹۵۷۹

گواردیولا: اخراج واکر به ما ضربه زد

گواردیولا: اخراج واکر به ما ضربه زد
گروه ورزشی: سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی از عملکرد شاگردانش در بازی خارج از خانه مقابل لایپزیگ در هفته پایان مرحله لیگ قهرمانان اروپا کاملاً راضی نبود. تیم فوتبال منچسترسیتی شب گذشته (سه‌شنبه) در آخرین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا که برایش یک بازی تشریفاتی بود، مقابل میزبانش تیم لایپزیگ با نتیجه 2 بر یک تن به شکست داد. این نتیجه تغییری در وضعیت سیتی به وجود نیاورد چرا که شاگردان پپ گواردیولا از قبل صعودشان به محرله یک هشتم نهایی را به عنوان تیم اول گروه A قطعی کرده بودند.
 
پپ گواردیولا پس از این بازی راجع به عملکرد شاگردانش گفت: خوشحالیم که به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده‌ایم. این یک دستاورد است. ما در گروه سختی بودیم اما تا اینجای فصل عملکرد بسیار خوبی داشته‌ایم. من از عملکرد تیمم در نیمه دوم بیشتر از عملکرد آن در نیمه اول راضی‌ام چون در نیمه دوم با تمرکز بیشتری بازی کردیم هرچند باز هم در دادن پاس آخر به اندازه کافی خوب نبودیم. کارت قرمزی که واکر گرفت به ما ضربه زد به خصوص از بابت محروم کردن او برای مرحله یک هشتم نهایی. کایل برای ما بازیکن مهمی است و از دست دادن او به چنین شیوه‌ای واقعاً غیرضروری بود. من امیدوارم که او از این اتفاق درس گرفته باشد. کارت قرمز؟ بلکه حرکتش قطعاً کارت قرمز داشت.

سرمربی من‌سیتی در پایان درباره مصدومیت ناتان آکه و فیل فودن هم گفت: ناتان از ناحیه کمر دچار مصدومیت شده است. فردا باید ببینیم چه اتفاقی برایش رخ داده است. فیل هم در ابتدای بازی مشکلاتی داشت و از ناحیه قوزک احساس درد می‌کرد. برای همین احتیاط کردیم و او را از زمین بازی بیرون آوردیم.
برچسب ها: فوتبال جهان