به روز شده در ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ ساعت ۰۸:۴۱
کد مطلب : ۳۰۹۷۶۳

بسیج ناظر کنترل قیمت‌ها شد

بسیج ناظر کنترل قیمت‌ها شد
گروه اقتصادی: محسن رضایی به عنوان معاون اقتصادی دولت بخشنامه‌ای صادر کرده و سازمان بسیج مستضعفین را به عنوان ناظر کنترل قیمت‌ها تعیین کرده است در این بخشنامه مسئولیت بازرسی بر عهده وزارت جهاد کشاورزی گذاشته شده است.
بخشنامه محسن رضایی معاون اقتصادی رئیس جمهور برای الزام بسیج به ورود به عرصه کنترل قیمت‌ها با انتقاد یک نماینده مجلس همراه شد.
مجتبی توانگر نماینده مجلس با انتشار تصویر بخشنامه محسن رضایی در توئیتر نوشت: «بسیج ذخیره نظام برای امور مهمتری‌ست، مثل آنچه در مناطق محروم در جهت اشتغال‌زایی‌های کوچک در حال انجام هستند، برای دفاع‌مقدس، برای محرومیت‌زدایی و برای حفظ جان مردم در معرکه کرونا که واقعا خوش درخشید. بسیج برخاسته از توده مردم است آن‌را در مقابل بازار و جامعه قرار ندهید.»او ادامه داد: "نباید تاوان ناکارآمدی مسوولین در اداره اقتصاد و بی‌توجهی به سازوکارهای اقتصادی را با خرج کردن اعتبار این نهاد مقدس بپردازید. بسیج مامور دولت نیست. بگذارید همان نهادهایی که از گذشته برای‌مان به ارث مانده به این امور بپردازند."
برچسب ها: محسن رضایی
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۰/۰۹/۱۸ ۱۰:۰۶
بیشتر اصنافها کارت بسیجی دارند پس ... آقای ژنررالل و دکتر اققتتصاد (379943)
۱۴۰۰/۰۹/۱۸ ۱۰:۰۸
آقای رضایی خبر های خوش آذر چه شد ما فقط گرانی ارز خودرو رادیدیم (379944)
۱۴۰۰/۰۹/۱۸ ۱۰:۱۰
اینها را در لباس شخصی بگذار ... (379945)
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۰۹/۱۸ ۱۱:۲۸
آقای رضایی در محله ما گرانفروشی بیداد میکند لطفا التفات بفرمایید (379949)