OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?>OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?> دو طرف می‌خواهند مواضع به هم نزدیک شود - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۰:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ ساعت ۱۷:۲۳
کد مطلب : ۳۰۹۸۱۲

دو طرف می‌خواهند مواضع به هم نزدیک شود

دو طرف می‌خواهند مواضع به هم نزدیک شود
گروه سیاسی:رییس هیات مذاکره کننده ایران گفت: طرفین اراده جدی برای استمرار مذاکرات دارند و این نشان می دهد که می خواهند مواضع به هم نزدیک شود.
 علی باقری گفت: نشست کمیسیون برگزار شد و طرف‌های‌ مذاکرات از جمله ایران دیدگاه‌ها و نظراتشان را بیان کردند. ایران هم تاکید کرد که مسیر گفت‌وگوها را بر اساس مواضع خودش که قبلاً بیان کرده با جدیت ادامه می دهد و اراده جدی برای ورود به مذاکرات دارد.
وی گفت: در رابطه با دستیابی به توافق هم اگر زمینه‌های لازم فراهم شود، قطعا هیچ مانعی نمی‌بینیم.
رییس هیات مذاکره کننده ایران درباره اینکه ایران پاسخ مستند و منطقی را دریافت کرد؟ اظهار کرد: این موضوع باید در جلسه کارگروه ها بحث شود.
باقری درباره کاهش شکاف‌ها گفت: همین که طرفین اراده جدی برای استمرار مذاکرات دارند نشان می‌دهد که دو طرف  می‌خواهند مواضع به هم نزدیک شود. 
برچسب ها: مذاکرات هسته ای