به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ ساعت ۱۳:۴۸
کد مطلب : ۳۱۰۳۰۲

چشم‌انداز سودآوری مرسدس بنز

چشم‌انداز سودآوری مرسدس بنز
گروه اقتصادی: هارالد ویلهلم، مدیر مالی شرکت مرسدس بنر گفت: این خودروساز لوکس قصد دارد حاشیه‌ عملیاتی دو رقمی خود را حفظ کند و این عملکرد منجر به چشم‌انداز سود بسیار خوبی می‌شود.به گزارش ایسنا، هارالد ویلهلم گفت: با وجود کمبود مواد خام و نیمه هادی نتایج ما در مرسدس با حاشیه‌های عملیاتی دو رقمی بسیار خوب پیشرفت کرده و هدف از آن ثابت نگه‌داشتن این حاشیه‌ها بوده است.
 
حاشیه عملیاتی یک نرخ سودآوری است که درآمد به‌دست آمده پس از تامین هزینه‌های عملیاتی و غیر عملیاتی یک کسب‌وکار را تعیین می‌کند.   با توجه به سود سهام، این مورد به چشم‌انداز بسیار خوبی برای سهام‌داران مرسدس بنز تبدیل می‌شود.

در حال حاضر، ویلهلم به‌عنوان مدیر مالی دایملر فعالیت می‌کند و به زودی اسپین آف اخیر کامیون دایملر که این خودروساز ۳۵ درصد از سهام آن را در اختیار دارد، به مرسدس بنز AG تغییر نام خواهد داد.مرسدس بنز، ماشین‌ها و ون‌ها با بازدهی تعدیل‌شده در فروش ۱۱.۹ درصدی را برای ۹ ماه اول سال ۲۰۲۱ ارائه کرد. این بخش حاشیه تعدیل‌شده برای کل سال، بین ۱۰ تا ۱۲ درصد را هدف قرار داده است.
برچسب ها: مرسدس بنز
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *