به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۰ ساعت ۱۰:۵۱
کد مطلب : ۳۱۳۵۱۰

وعده تازه رئیسی برای توقف گرانی‌ها

وعده تازه رئیسی برای توقف گرانی‌ها
گروه اقتصادی: رییس جمهور گفت: گرانی و تورم به زودی متوقف خواهد شد، گرانی‌های اخیر نتیجه تصمیمات نادرست گذشته‌است و آثار تصمیمات ما در ماه‌های آینده روشن می‌شود.
سید ابراهیم رییسی روز جمعه در دومین روز سفر خود به استان قم در دیدار با آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید، اظهار داشت: دولت سیزدهم برای کنترل تورم اقداماتی انجام داده و در کنار آن برخی از فعالیت‌های تورم زا را متوقف کرده است و بر اساس همین تصمیم‌ها شاهد روند کاهشی تورم هستیم.
وی اقدامات و برنامه های دولت در مسیر کنترل بیماری کرونا را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: دولت سیزدهم در حالی دولت را تحویل گرفت که روزانه ۷۰۰ نفر فوتی داشتیم، اما با اقدامات صورت گرفته این روند به خوبی مهار شده‌است. با سرعت گرفتن واکسیناسیون در کشور وضعیت مطلوبی نسبت به دیگر کشورها داریم و آمار فوتی‌ها به مراتب کم شده است.
رییس جمهور با تاکید بر ضرورت اتمام طرح‌های نیمه تمام عمرانی قم خاطرنشان کرد: طرح‌های نیمه‌تمام، بیکاری و مشکل مسکن از عمده‌ترین مشکلات مردم است که در این سفر مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.
آیت الله نوری همدانی نیز در این دیدار با بیان اینکه همه مردم به دولت سیزدهم امیدوارند و منتظر گام‌های مثبت این دولت هستند، ادامه داد: دیرکرد یک نوع ربا و حرام است، اما در بانک‌ها اعمال می‌شود و از مردم اخذ می‌شود.
وی با تاکید بر نظارت بیشتر بر بانک‌ها و فعالیت‌های بنگاه های اقتصادی، تصریح کرد: در اسلام پول در برابر کار پرداخت می‌شود، ولی در ربا زایش پیدا می‌کند و پول در برابر پول پرداخت می‌شود که این اصلا مورد پذیرش اسلام نیست.
آیت الله نوری همدانی بر استفاده دولت سیزدهم از مدیران باتجربه تاکید کرد و گفت: اداره امور را باید مسئولانی به دست بگیرند که از تجربه کافی برخوردارند تا مردم هم خیالشان راحت شود.
وی توسعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر را مورد توجه قرار داد و اظهار کرد: در ساختار مملکت ما باید این فریضه واجب بیش از پیش مورد توجه همگان قرار گیرد.
 

۱۴۰۰/۱۰/۱۰ ۱۳:۲۶
خوب بود روحانی بود واگر نه چه دلیلی داشتین آقا حدود ۸ماه دولت دست شماستیکدست هم شدین قرار بود پول ملی از دلار ویورو بالاتر بره بورس ۳روزه حل بشه سالی یک میلیون شغل ایجاد بشه دلار ۲۵تحویل گرفتین شده ۳۰ (380972)
تماشاگر بالا رفتن اجناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۱۰/۱۱ ۰۰:۴۷
مبنا پول دیگر ریال نیست تومان شد دلار مانند فشفشه یا مثل ثانیه شمار ساعت در حال پیشروی ا ست سفره ها خالی تره .حرف ها وعده توخالی،وزیران اقتصادی همه درخوابند یا اصلا خرید نمی کنند (380993)
دارای فزند بیکار
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۱۰/۱۰ ۱۴:۰۰
اقا رییسی انقدر گران شد که جای بالا تر رفتن ندارد دلار ۳هزارتومانی احمد‌نژاد ۳۰هزارتومان اخر خط است گارکر دیکر تاوان ندارد فقیر فقیر تر اقایان پولدار پولدا تر ...به قول قدیم ها اخر کش شلوار ادم چاق می ترکه وپاره می شود و گره نمی خوره . امروز عدد از صفر شروع می شود نه یک (380976)