به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ساعت ۱۱:۲۸
کد مطلب : ۳۱۴۵۲۳

نماینده مجلس: مردم فعلا با این شرایط بسازند!

نماینده مجلس: مردم فعلا با این شرایط بسازند!
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: افزایش حقوق ۱۰ درصد است و مردم بهتر است با این شرایط بسازند تا تورم مقداری کاهش پیدا کند.
غلامحسین رضوانی گفت:با ناهماهنگی در پرداخت حقوق‌ها مواجه هستیم و ادارات مختلف جزیره‌ای عمل می‌کنند و این مسئله باعث بی عدالتی شده است.
وی افزود:یکی از عوامل ایجاد تورم، کسری اعتبارات دولت است و در مقابل بار ناترازی بودجه روی دوش مردم می‌افتد. افزایش حقوق‌ها باعث ایجاد تورم می‌شود، ولی حقوق‌ها هم باید افزایش پیدا کند. علی رغم اینکه تاکید بر انسجام در پرداخت حقوق‌ها داریم، ولی به پرداخت حقوق‌ها جزیره‌ای نگاه می‌کنیم.
رضوانی خاطر نشان كرد:در بودجه سال آینده دولت گفته ۱۰ درصد افزایش حقوق در نظر گرفته شده، ولی این افزایش پاسخ گوی تورم نیست، ولی باید برای منافع کشور یکی الی دو سال مشکلات را تحمل کنیم تا مشکل تورم حل شود.البته اینکه مردم به افزایش ۱۰ درصدی اکتفا کنند و بخشی دیگر افزایش حقوق داشته باشند اصلا درست نیست و نباید این بی عدالتی وجود داشته باشد.


 
برچسب ها: مجلس

۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۱۲:۰۳
راه های خیلی راحت تری هم هست: اخذ مالیات از غول های اقتصادی مانند آستان قدس و ستاد فرمان امام؛ حذف بودجه نهادهای انگلی؛ کاهش حقوق نمایندگان مجلس؛ جلوگیری از پرداختی های نجومی (همین چند روز پیش افشا شد که حقوق دریافتی یکی از آقازاده های بی هنر هشتصد میلیون تومان است). اگر توان این کارها را ندارید بیخود در مجلس نشسته اید؛ بیایید تا با هم به خیابان برویم و تکلیف مان را با ارتجاع یکسره کنیم. (381178)
۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۱۲:۱۳
نیازی نیست مردم یکی دو سال دیگر هم تحمل کنند. همان چهل پنجاه سال را که تحمل کرده ایم ادامه می دهیم. (381181)
۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۱۷:۱۴
شما چقدر از حقوق و مزایایی که دریافت می کنید رو به خزانه باز می گردانید!!!؟ (381194)