به روز شده در ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۹:۱۶
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ساعت ۱۶:۵۹
کد مطلب : ۳۱۴۵۷۹

اجازه ندهیم کسی که در این نظام زندگی می‌کند از نماز غافل شود

اجازه ندهیم کسی که در این نظام زندگی می‌کند از نماز غافل شود
گروه سیاسی:  نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان گفت: نباید اجازه دهیم کسانی که در این نظام مقدس اسلامی زندگی می‌کنند از نماز غافل شوند و در این بین مدارس و والدین نقش بسیار مهمی در پرورش نسل نماز خوان دارند.
 آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در شورای اقامه نماز استان اصفهان با اشاره به اینکه خدا انسان را مضطرب آفریده است، اظهار داشت: انسان موجود بی طاقتی است و چه در شادی و در غم بی طاقت است که دوای این بی طاقتی نماز است زیرا اقامه نماز انسان را معتدل می‌کند.وی با اشاره به اینکه کیفیت نماز هم مهم است، افزود: ارتباط بین خدا و نماز یک ارتباط دو طرفه است که هر چه با کیفیت تر باشد همانند نردبانی است که انسان را به بالا می برد.
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان تصریح کرد: نماز یک مقوله بسیار مهم است  که هر چه با خلوص و  باکیفیت تر باشد انسان را از بسیاری از اعمال خلاف دور می کند که هر کدام از ما وظیفه داریم یک نفر را از مهلکه نماز نخواندن نجات دهیم.
حجت الاسلام ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان نیز با اشاره به تدوین برنامه پنج ساله ستاد اقامه نماز استان و تدوین سند استانی گفت: در این راستا کارگروهی تشکیل شده است که  اهداف ستاد اقامه نماز در جامعه برای برنامه پنج ساله تدوین شود.
وی افزود: در این راستا درخواست تحقیقات و پروژه‌های اقامه نماز توسط دانشگاه ها را داریم که  یک مساله یابی بین اقشار و نیز  مدارس برای اجرای برنامه ها داشته باشند.
مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان در ادامه تصریح کرد: ستاد اقامه نماز نیز برای تولید محتوای فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی فراخوان داده  و در حال عقد قرار داد برای تولید محتوای کوتاه  و نیز تربیت نیروی انسانی کودک و نوجوان در بین کودکان پیش دبستان است که برای اولین بار در کشور با محتوای متفاوت اجرا می‌شود.
برچسب ها: نماز
** ارسال نظر برای اين مطلب در تاريخ ۱۴۰۰-۱۱-۱۵ ۱۶:۵۷ بسته می شود. **
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۱۷:۰۶
نباید یعنی چی!!؟ همین الان تو ادارات در زمان های نماز خیلی از کارمندان به بهانه نماز از زیر کار در میرند و نمازی که یک ربع بیشتر وقت نمیگیره رو در یک ساعت ادا می کنند. لطفا بجای ترویج ریا کاری فکری به حال مردم و مملکت بکنید (381192)
۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۱۹:۴۷
خوب تمام مشکلات مملکت خدا را شکر حل شده فقط بحث نماز مانده بود انشاالله اونم حل کنید البته امام جمعه اصفهان هم مثل صدیقی و علم الهدی افاضات زیاد میفرمایند (381200)
۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۲۲:۵۴
در همسایگی ما یک گروه خونخوار به حکومت رسیده و عده ای در ایران دارند دوران شاه سلطان حسین را بازسازی می کنند.... (381209)
۱۴۰۰/۱۰/۱۶ ۱۰:۵۴
واقعاً حرف حق این قدر خطرناک است که وقتی می نویسیم «یا در می روند یا مذهب شان را عوض می کنند» جایش نقطه چین می گذارید؟ (381214)
۱۴۰۰/۱۰/۱۷ ۰۰:۱۴
برای بعضی مردم مشخص نیست که نماز اختلاسگران عزیزی که جلای وطن نموده و در دیار غربت در کشور کانادا اقامت گزیده اند، در زمان حضورشان در ایران چگونه بوده و در حال حاضر چگونه است؟ آنچه مسلم است هیچ نمازی بدون پاداش نمی ماند و دستیابی به پست و مقام و منزلت در نزد بزرگان و زندگی لاکچری را تضمین می نماید، البته اگر با حرف شنوی توأم شود. تبیین این حقایق بهترین مشوق برای جوانان و نوجوانان به منظور نماز خوان شدن آنهاست. (381262)