به روز شده در ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۹:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ ساعت ۱۲:۱۲
کد مطلب : ۳۱۴۶۷۵

نماینده مجلس:روحانی‌مقصر اتوبوس‌خوابی است!

نماینده مجلس:روحانی‌مقصر اتوبوس‌خوابی است!
گروه سیاسی: نماینده نیشابور در مجلس گفت: پدیده اتوبوس‌خوابی مربوط به امروز و دیروز نیست و ثمره تورم ۴۰ درصدی دولت آقای روحانی است.به گزارش فارس، احسان ارکانی نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به فضاسازی‌های روزهای اخیر درباره پدیده اتوبوس‌خوابی عده‌ای از شهروندان گفت: جای تأسف است در کشوری با این همه منابع عده‌ای از شهروندان ما با مشکل تأمین مسکن مواجه باشند و ما شاهد پدیده‌ای به اسم اتوبوس‌خوابی باشیم.

وی افزود: پدیده اتوبوس‌خوابی مربوط به امروز و دیروز و دو سه ماه پیش نیست بلکه حدود یک‌سال است که این پدیده اتفاق می‌افتد اما طی روزهای اخیر به آن پرداخته شده است.نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پدیده اتوبوس‌خوابی ثمره تورم ۴۰ درصدی در دوران آقای روحانی است که به اندازه‌ای قیمت خرید و اجاره بهای مسکن را بالا برد که تعدادی از شهروندان قادر به تأمین یک سرپناه برای خود نیستند.

ارکانی خاطرنشان کرد: دولت آقای روحانی نسبت به تأمین مسکن برای اقشار متوسط و ضعیف بی‌توجه بود و حتی برنامه و پروژه دولت قبلی خود تحت عنوان پروژه مسکن مهر را هم ادامه نداد و در عمل اعتقادی به آن نشان نمی‌داد.وی افزود: جهش قیمت مسکن در سالهای قبل به اندازه‌ای بود که امروز نه تنها خرید بلکه اجاره مسکن هم برای مردم بسیار دشوار شده است.
برچسب ها: حسن روحانی

۱۴۰۰/۱۰/۱۶ ۱۲:۵۴
روحانی و دم ودنبالچه اش ی ت مقصران فجایع داخل مملکت هستند (381221)
۱۴۰۰/۱۰/۱۷ ۰۹:۰۴
دقیقا از کی دولتتون شروع بکار میکنه (381274)
۱۴۰۰/۱۰/۱۶ ۱۷:۳۹
مسئولان جمهوری اسلامی همگی بدون استثناء خوب و عزیز بوده و هستند. بزرگواری کنند و توپ به زمین یکدیگر نیندازند. بیایید همه با هم دوست و برادر و متحد باشیم و همه قصورها و تقصیرها را طبق سنت دیرینه به گردن یزید و معاویه بیندازیم. (381237)
۱۴۰۰/۱۰/۱۶ ۱۹:۰۱
دولت روحانی ازعدم موفقیت اصلاح طلبان دربراندازی نظام عصبانیس وهمه کارهاروبعمد انجام داد (381240)
۱۴۰۰/۱۰/۱۶ ۱۹:۱۶
برو بابا (381241)
۱۴۰۰/۱۰/۱۶ ۲۱:۱۸
ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم
جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم (381246)