کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خانه متحرک و لاکچری لئوناردو دی‌کاپریو/تصاویر

16 دی 1400 ساعت 17:41


گروه فرهنگی: گاهی سلبریتی ها، با انجام کار‌هایی عجیب در رسانه‌ها مورد توجه قرار می‌گیرند، خرید‌های عجیب و علایق خاص آنان نیز برای برخی مخاطبان جالب است، دی کاپریو نمونه خوبی از این نظر است.لئوناردو دی کاپریو، که به عنوان آخرین ستاره واقعی سینمای یک نسل مورد ستایش قرار می‌گیرد، معمولا زندگی خصوصی خود را مخفی نگه می‌دارد، اما برای طرفداران جوان‌تر سؤالاتی وجود دارد، لئو وقتی بازیگری نمی‌کند چه می‌کند؟ چه ماشینی سوار می‌شود؟ چه غذا‌هایی را دوست دارد؟ لباسش را از کجا می‌خرد؟ ترجیحات او برای خرید خانه چیست؟

از آنجایی که بازیگران هنگام فیلمبرداری یک پروژه جدید گاهی تا ۱۸ ساعت در روز را سر صحنه فیلمبرداری می‌گذرانند، خرید ون یا خانه‌های قابل تحرک، برایشان بیگانه نیست، اکنون لئوناردو دی کاپریو با خرید یک تریلی که تبدیل به خانه‌ای متحرک و لاکچری شده، راهکاری منحصر به فرد ایجاد کرده است.

لئوناردو دی کاپریو، این خودرو را از گروه خودرو‌های سفارشی گروه "کینگ کنگ" خریداری کرده است. دیوید رووسک، بنیانگذار و مالک کینگ کنگ، تنها چند مصاحبه در مورد خانه سفارشی دی کاپریو روی چرخ با HGTV و بلومبرگ انجام داده و سعی کرده وارد حریم خصوصی دی کاپریو نشود.

با این وجود ما می‌دانیم که خانه دی کاپریو، ۱.۵ میلیون دلار قیمت دارد و امکانات مجللی مانند کفپوش مرمری گرم، آشپزخانه سفارشی و دو شومینه را ارائه می‌دهد. طراحی این خانه متحرک، فوق العاده کلاسیک است.

این تریلی ۵۳ فوت (۱۶ متر) است و دارای چهار خروجی کشویی است که فضای کف داخلی موجود را دو برابر می‌کند. یک اتاق نشیمن با فضای باز در کنار یک ناهارخوری با آشپزخانه سفارشی، تمام مرمر و گرانیت حرفه‌ای وجود دارد. این تریلی همچنین دارای یک کابینت چوب گیلاسی و یک میز جزیره‌ای کوچک است.

محیط داخلی این تریلی شبیه به یک هواپیمای خصوصی است. شاید بهترین واژه برای توصیف این تریلی، واژه «مجلال» باشد، این تریلی دارای ۷ صفحه تلویزیون و دوش ۵۰ هزار دلاری ساخته شده از شیشه‌های دست‌ساز بازیافتی است؛ و از آنجایی که یک فرد مشهور نیز باید استراحت کند، این تریلی دارای یک اتاق خواب اصلی و دو شومینه و حمام است که بیش از آن چیزی است که بسیاری از آپارتمان‌های شهری می‌توانند به آن ببالند. ۱.۵ میلیون دلار برای خرید یا ۶۰۰۰ دلار در هفته برای اجاره، بیش از توان مالی مردم عادی است، اما برای فردی مانند دی کاپریو، رقم زیادی نیست.


کد مطلب: 314728

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/314728/خانه-متحرک-لاکچری-لئوناردو-دی-کاپریو-تصاویر

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir