به روز شده در ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ ساعت ۱۶:۳۳
کد مطلب : ۳۱۵۳۰۲

هالند در چند ثانیه اسپانیایی شد!

گروه ورزشی: اعتراض شدید ارلینگ هالند به بازیکن کلمبیایی فرانکفورت که به زبان اسپانیایی بود، توجه رسانه های اسپانیایی را جلب کرد.
هالند در چند ثانیه اسپانیایی شد!
 در هفته‌های اخیر شایعات بسیاری درباره مقصد احتمالی هالند در فصل آینده به گوش رسیده و از باشگاه‌های بسیاری نام برده شده است.
پیش از این مینو رایولا، مدیربرنامه این بازیکن، مدعی شده بود که چهار باشگاه رئال مادرید، بارسلونا، منچسترسیتی و بایرن مونیخ شانس اصلی جذب این بازیکن به حساب می‌آیند.
بند فسخی در قرارداد این ستاره نروژی با بروسیا دورتموند وجود دارد که به او اجازه می‌دهد در پنجره نقل و انتقالات تابستانی با پرداخت 75 میلیون یورو از این تیم جدا شود.
 

 
این بازیکن هفته گذشته برای گذراندن تعطیلات زمستانی به ماربیای اسپانیا رفته بود تا در کنار خانواده و در خانه‌ای که یک سال قبل در این شهر خریداری کرده بود، باشد.
همین موضوع باعث شد که هالند بارها در بسیاری از محافل عمومی ماربیا مانند رستوران‌ها و مغازه‌ها دیده شود و بعضی از هواداران که او را می‌شناسند بپرسند که سال آینده درکدام تیم حضور خواهد داشت.
پاسخ هالند به این سوال مطرح شده از سوی فوتبال‌دوستان اسپانیایی قابل توجه بوده است. او به این افراد گفته:« من سال آینده اینجا در اسپانیا بازی خواهم کرد.»
 

 


در جریان بازی دیشب دورتموند و فرانکفورت اتفاقی رخ داد که مشخص کرد هالند به زبان اسپانیایی کاملا آشناست و حتی تسلط هم دارد. گویا او از مدتی پیش یادگیری اسپانیایی را شروع کرده و عزمش برای بازی در لالیگا جدی است.
 

 

 
در  اواخر بازی و زمانی که دورتموند 2-3 از میزبانش پیش بود، سانتوس بوره ستاره کلمبیایی تکل خشنی روی هالند رفت که باعث تنش لفظی بین این دو شد. چیزی نمانده بود کار به درگیری فیزیکی هم برسد. نکته جالب اما اعتراض هالند به زبان اسپانیایی بود و او چند بار به اسپانیایی و با عصبانیت تکرار کرد:« چه خبره برادر؟»
 

 
اتفاقی که در رسانه های اسپانیایی نیز بازتاب خوبی داشت و آنها بیش از پیش معتقدند که هالند را سال بعد در یکی از دو تیم رئال یا بارسا خواهیم دید.
برچسب ها: ارلینگ هالند