به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ساعت ۰۹:۴۶
کد مطلب : ۳۱۵۳۸۰

بهترین گلزنان لیگ برتر خارجی هستند

بهترین گلزنان لیگ برتر خارجی هستند
گروه ورزشی: در پایان هفته چهاردهم رقابتهای لیگ برتر و در آستانه هفته پایانی نیم فصل نخست این رقابت‌ها، گادوین منشا مهاجم خارجی و با سابقه فوتبال ایران که این فصل با پیراهن مس رفسنجان در لیگ برتر توپ می‌زند، با ۸ گل در صدر جدول گلزنان برتر این مسابقات قرار دارد.

منشا که از گلزنان خوب سالهای اخیر فوتبال ایران است، تاکنون سابقه آقای گلی در این مسابقات را نداشته است و چنین به نظر می‌رسد در این فصل هم عزم جزمی برای رقابت در این راستا دارد و بی تمایل نیست پس از چند فصل حضور در لیگ برتر ایران، بتواند این عنوان را کسب نماید.

پس از منشا که فعلاً با ۸ گل در صدر جدول گلزنان قرار دارد، دو خارجی دیگر به صورت مشترک با ۶ گل به تعقیب او می‌پردازند. شیمبا مهاجم کهنه کار و با تجربه تیم فولاد که وی نیز از سابقه‌ای نسبتاً طولانی در فوتبال ایران برخوردار است فصل خوبی را با سرخ پوشان اهواز می‌گذراند و با ۶ گل یکی از گلزنان برتر این فصل می‌باشد. همچنین کوین یامگا مدافع آبی پوشان که نخستین فصل حضورش در این تیم را می‌گذارند نیز با آماری مشابه با شیمبا در تعقیب گادوین منشا است.این آمار نشان می‌دهد ۳ گلزن برتر فوتبال ایران در نیم فصل بازیکنان خارجی هستند و با اینکه آنها هم آمارهای فوق‌العاده‌ای در گلزنی ندارند، اما گوی سبقت را از همه بازیکنان ایرانی ربوده‌اند.
مرجع : مهر
برچسب ها: لیگ برتر
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *