به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۰۰:۵۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ساعت ۰۹:۵۲
کد مطلب : ۳۱۵۳۸۳

صیادمنش: هال‌سیتی؟ من اندرلخت را ترجیح می‌دهم

گروه ورزشی: بازیکن تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد که دوست دارد در اندرلخت به کارش ادامه دهد.
صیادمنش: هال‌سیتی؟ من اندرلخت را ترجیح می‌دهم
شواهد و مدارک نشان می دهد که اللهیار صیادمنش به ترکیه برنمی گردد و این بازیکن ملی پوش در جای دیگری به فوتبالش ادامه می دهد. بازیکن سابق استقلال پس از اتمام قرارداد قرضی خود با زوریا لوهانسک، به فنرباغچه بازگشت و اکنون این تیم ترکیه ای درصدد فروش اوست.
از روز گذشته اخبار فراوانی در رابطه با علاقه باشگاه هال سیتی به اللهیار منتشر شد. روزنامه های فوتومچ و آجان اسپور و همچنین شبکه TRT Spor ترکیه خبر دادند که  آجون ایلیجالی تهیه کننده و مجری میلیونر ترک و مالک جدید هال‌سیتی قصد دارد تا  اللهیار صیادمنش و میها زایچ دو بازیکن فنرباغچه را با خود به انگلیس ببرد.
با این وجود، اکرم کونور خبرنگار مطرح ترکیه ای و فعال در بازار نقل و انتقالات فوتبال اروپا، مصاحبه ای کوتاه را به نقل از اللهیار در صفحه شخصی خود توئیت کرد. این خبرنگار از قول مهاجم ملی پوش ایرانی نوشت: وینسنت کمپانی با من و سرمربی من صحبت کرد، او می خواهد من به اندرلخت بروم. مذاکرات اندرلخت و فنرباغچه ادامه دارد. هال سیتی نیز می خواهد با من قرارداد ببندد، اما من ترجیح می دهم با کمپانی کار کنم. 
طی ماه های گذشته همواره از اندرلخت به عنوان یکی از مشتریان جدی اللهیار نام برده شده است. بازیکن تیم ملی پس ار درخشش در لباس زوریا لوهانسک، مشتریان جدی دارد و باید دید سرنوشت صیادمنش چگونه رقم خواهد خورد.