به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۲۱:۴۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ساعت ۱۷:۲۴
کد مطلب : ۳۱۵۵۲۵

پایان دوره‌های رهبری ارکستر با برگزاری یک کنسرت

پایان دوره‌های رهبری ارکستر با برگزاری یک کنسرت
گروه فرهنگی: دوره‌های آموزشی «آکادمی رهبری ارکستر» با اجرای کنسرت‌هایی به رهبری هنرجویان برگزیده، در تالار رودکی به پایان می‌رسد.به گزارش ایسنا، در این دوره از برگزاری کلاس‌های رهبری ارکستر در سطوح مختلف که تا اواخر اسفند ماه ادامه دارد، نصیر حیدریان به موضوعاتی مانند تکنیک و اصول رهبری ارکستر، پارتیتورخوانی، آنالیز پارتیتور، رهبری پیانو و رهبری ارکستر می‌پردازد.
 
رپرتوار در نظر گرفته شده برای این دوره شامل قطعاتی از چایکوفسکی، موتسارت، ادوارد گریک، شوبرت، بتهوون و ... است.حضور ارکستر آکادمیک مرکز آموزش هنری به رهبری «محمود رضا میر صیافی» و همکاری آنسامبل اپرای تهران به سرپرستی «هادی قضات» و اجرای آریاهایی از موتسارت با این ارکستر نیز بخش دیگری از این دوره است.
علاوه بر نوازندگان و خوانندگان جوان، پیانیست‌های مرکز آموزش هنری نیز، تحت تعلیم استاد «کالرا بوکوچاوا» در دوره‌های رهبری پیانو حضور دارند.

طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته در بنیاد رودکی، این دوره‌ها با هدف تربیت رهبران ارکستر برای نسل های آتی، ادامه پیدا می‌کند.علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی به شماره تلفن ۹ – ۶۶۷۴۳۳۵۸ و ۶۶۷۴۳۳۶۱ تماس بگیرند.
برچسب ها: نصیر حیدریان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *