به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۸:۳۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ساعت ۱۷:۲۷
کد مطلب : ۳۱۵۵۲۶
وقتی متهمی جرم خشن مرتکب نشده نباید به او پابند زد

واکنش تلویحی اژه‌ای به عکس آبتین بکتاش با پابند: مگر داعشی است؟!

واکنش تلویحی اژه‌ای به عکس آبتین بکتاش با پابند: مگر داعشی است؟!
گروه سیاسی: رئیس قوه قضاییه بدون اشاره مستقیم به انتشار عکس با پابند آبتین بکتاش نویسنده، شاعر و فیلمساز زندانی که اخیرا به دلیل کرونا درگذشت از رویه زدن پابند به متهمان جرایم غیر خشن انتقاد کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، غلامحسین محسنی اژه‌ای تاکید کرد: وقتی متهمی جرم خشن مرتکب نشده نباید به او پابند زد، مگر داعشی و تروریست است که پابند می‌زنید؟! با اعلام خبر فوت مرحوم بکتاش آبتین، عکسی قدیمی از حضور وی در بیمارستان در شبکه‌های مجازی منتشر شده که بر پای او پابند زده شده، قابل ذکر آنکه این تصویر مربوط به خرداد ماه سال جاری است که وی جهت پیگیری معالجات به بیمارستان اعزام شده بود. در همان زمان رییس وقت سازمان زندان‌ها گفته بود: «در خصوص کیفیت اعزام آقای بکتاش آبتین به بیمارستان، با عوامل خاطی برخورد خواهد شد که در این خصوص اقدامات لازم از سوی مراجع قضایی و اداری صورت گرفته است».
....
برچسب ها: آیتین بکتاش

۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۱۹:۰۰
................... (381423)
۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۲۲:۱۲
در مواردی که مدیران ارشد مملکت این جرأت و شهامت را داشته باشند که از نیروهای تحت امر خود انتقاد کنند باعث امیدواری مردم و افتخار نظام است. (381436)
۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۰۹:۰۹
من هم افتخار کردم مخصوصا با دیدن فیلم لو رفته از زندان اوین کشیده شدن زندانی پوست و استخوان (381498)
۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۲۲:۵۶
خود ایشان که در این جور کارها با اون پیشینه درخشان پبشقدم هستند. مگه جزو سیستم قضایی نیستند؟ خنده داره داره از خودش انتقاد می کنه؟ (381440)
۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۱۱:۲۶
واقعا از اظهار نظر جناب آقای اژه ای شاخ در آوردم ایشون مردم را چی فرض کردن؟ (381457)