به روز شده در ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ساعت ۱۷:۱۸
کد مطلب : ۳۱۵۶۴۹

نتایج نهایی آزمون دستیاری دندانپزشکی اعلام شد

نتایج نهایی آزمون دستیاری دندانپزشکی اعلام شد
گروه جامعه: نتایج نهایی سی و پنجمین آزمون پذیرش دستیاری در رشته های تخصصی دندانپزشکی بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قرار گرفت.به گزارش ایسنا، بر این اساس پذیرفته شدگان سی و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ لازم است جهت ثبت نام، بر اساس رشته و دانشگاه محل قبولی، اصل، کپی و اسکن مدارک مورد نیاز را آماده و طبق روش و زمانبندی که در سامانه اینترنتی دانشگاه محل پذیرش اعلام می شود، عمل کنند.
 
با توجه به این که زمان و نحوه ثبت نام در سامانه اینترنتی دانشگاه های علوم پزشکی اعلام می شود، پذیرفته شدگان پیش از مراجعه حضوری به دانشگاه های محل قبولی، باید از روز یکشنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۰ به سامانه‌های دانشگاه‌ها مراجعه کنند.مدارک مورد نیاز باید به دانشگاه محل پذیرش ارائه شود تا توسط دانشگاه مورد بررسی قرار گیرد. سی و پنجمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی روز پنجشنبه ۲۹ مهر ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *