به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ساعت ۱۰:۵۹
کد مطلب : ۳۱۵۷۶۶

حکم وزیر علوم برای فرزند نماینده مجلس

حکم وزیر علوم برای فرزند نماینده مجلس
گروه سیاسی: «محمدهادی زاهدی» مدیر کل آمار، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی وزارت علوم شد.
 بر اساس چارت جدید وزارت علوم تحقیقات و فناوری «محمدهادی زاهدی» به عنوان مدیر کل آمار، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی وزارت علوم منصوب شد.
وی پیش از این مدیر آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی بود.در ساختار جدید وزارت علوم، اداره کل آمار، فناوری اطلاعات و امنیت فضای مجازی وزارت علوم زیرمجموعه وزیر علوم بوده و مدیر این بخش نیز با حکم وزیر منصوب خواهد شد.در چارت قدیم وزارت علوم، اداره کل تحول اداری و فناوری اطلاعات زیر نظر معاونت اداری مالی فعالیت می‌کرد. همچنین براساس این ساختار پیش از این «مقصود عباسپور» سرپرست اداره کل تحول اداری و فناوری اطلاعات بود که در چارت جدید «هادی زاهدی» عهده دار این سمت شده است.
«محمدهادی زاهدی» فرزند محمدمهدی زاهدی وزیر علوم سابق و عضو فعلی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی است. محمد مهدی زاهدی در دولت محمود احمدی‌نژاد وزیر علوم تحقیقات و فناوری بود.

 
برچسب ها: مجلس
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۲:۲۴
چرا بدون امتحان و رقابت رانتی سرکار هستن بعد قانون دارن که با رابطه و پول استخدام شوند از سال 90 تاکنون همینجوری اگر روزی بررسی. شود روسیاهان پرو معلوم می‌شود حی میگن زمان شاه اونطوری بود (381507)
۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۳:۴۶
خدا رحمت کند... را که فقط هزار فامیل داشت. (381518)
۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۵:۱۳
کارمان شده بیان هر سال میگیم دریغ از پارسال (381526)