به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ساعت ۱۵:۵۸
کد مطلب : ۳۱۵۸۵۴

وکیل خاتمی: اگر سند دارید رو کنید

وکیل خاتمی: اگر سند دارید رو کنید
گروه سیاسی:  سید محمود علیزاده‌طباطبایی، وکیل محمد خاتمی در واکنش به ادعای حسین شریعتمداری درباره داشتن دو زونکن اطلاعات از دیدار با جورج سوروس به دیده بان ایران گفت: از سال گذشته بالغ بر ده شکایت علیه آقای حسین شریعتمداری صورت گرفته است اما نکته حائز اهمیت اینجاست که ایشان از مصونیت قضایی برخوردار است. بنده به وکالت از مهندس موسوی، آقای خاتمی و بسیاری دیگر از دوستان از این آقا شکایت کردم اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیدم. یک هیئت منصفه‌ای آن‌جا وجود دارد که کاملا یکدست رفتار کرده و به طرف آقای شریعتمداری رای صادر می‌کنند!
«آقای خاتمی دو بار با جرج سوروس (سرمایه‌دار صهیونیست آمریکایی و پشتیبان و تامین‌کننده مالی فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸) ملاقات داشته است. ایشان از ما شکایت کرده که وانمود کند خبر کیهان بی‌اساس است ولی شکایت خود را پیگیری نمی‌کند چون می‌داند که ما یک زونکن سند مستحکم از این ملاقات داریم.» این اظهارات روز گذشته حسین شریعتمداری، مدیرمسئول روزنامه کیهان در رابطه با جنجال قدیمی‌اش با محمد خاتمی است. ادعایی که بارها توسط آقای خاتمی و وکیل‌شان بی اساس خوانده شده اما حسین شریعتمداری همچنان بر روی این ادعا استوار است.
سید محمود علیزاده‌طباطبایی، وکیل محمد خاتمی در این رابطه  گفت: از سال گذشته بالغ بر ده شکایت علیه آقای حسین شریعتمداری صورت گرفته است اما نکته حائز اهمیت اینجاست که ایشان از مصونیت قضایی برخوردار است.
علیزاده‌طباطبایی در ادامه با تاکید بر  این قضیه که شکایت کردن از حسین شریعتمداری بی نتیجه است، اظهار کرد: بنده به وکالت از مهندس موسوی، آقای خاتمی و بسیاری دیگر از دوستان از این آقا شکایت کردم اما به هیچ نتیجه‌ای نرسیدم. یک هیئت منصفه‌ای آن‌جا وجود دارد که کاملا یکدست رفتار کرده و به طرف آقای شریعتمداری رای صادر می‌کنند! هیئت منصفه بارها اذعان کرده است که به اتفاق آرا شکایت وارد نیست! دادگاه هم اگر تابع نظر هیئت منصفه نباشد، تحت فشار نیروهای امنیتی قرار گرفته و در نهایت آن‌ها هم همان حرف هیئت منصفه را می‌زنند!
 وکیل محمد خاتمی در ادامه افزود: بنابراین شکایت از حسین شریعتمداری به هیچ کجا نمی‌رسد، چون او از کاملا از مصونیت قضایی برخوردار است و نتیجه‌ای هم نخواهد داشت.
علیزاده‌طباطبایی در پایان ضمن درخواست از حسین شریعتمداری مبنی بر رو کردن سند، گفت: به همین دلیل است ما شکایت نمی‌کنیم و الا ادعای آقای شریعتمداری کاملا خلاف واقع است و اصلا ایشان برای سند رو کردن به شکایت نیازی ندارند! ایشان می‌توانند هر سندی که دارند رو کنند البته هیچ سندی وجود خارجی ندارد.
برچسب ها: سید محمد خاتمی

مشهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۲۲:۲۹
شرم برشریعتمداری این رویین تن قضایی متوهم
شرم (381542)
مشهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۲۲:۳۲
شریعتمداری یک فرد معلوم الحال .... است . در هر کشوری اینچنین ادمی حداکثر ... یک کارگاه بیشتر نخواهد بود ...
البته با عرض پوزش از تمامی سرایداران شریف و عزیز کشورمان (381543)