به روز شده در ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ساعت ۱۳:۱۰
کد مطلب : ۳۱۶۲۴۷

فشار PSG بر امباپه؛ پیشنهاد تمدید دو ساله

گروه ورزشی: مدیران پاری سن ژرمن تمام تلاش خود را برای تمدید قرارداد کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی، به کار گرفته‌اند.
فشار PSG بر امباپه؛ پیشنهاد تمدید دو ساله
 قرارداد  امباپه با پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و این بازیکن آماده است تا به عنوان بازیکن آزاد از این باشگاه جدا شود.
شایعات بسیاری درباره آینده این بازیکن فرانسوی به گوش می‌رسد اما به نظر می‌آید که تصمیم نهایی او پیوستن به رئال مادرید است.
با این حال پی اس جی همچنان از تمدید قرارداد با  این ملی‌پوش فرانسوی ناامید نشده و آخرین تلاش خود را برای متقاعد کردن او پیش از جدایی در تابستان نیز به کار گرفته است.
مدیران این باشگاه فرانسوی باور دارند که امباپه هنوز تصمیم نهایی خود را نگرفته و شاید آنها با ارائه پیشنهاد مناسب بتوانند نظر او را برای ادامه حضور در پارک دو پرنس جلب کنند. این در حالی است که این بازیکن تمامی پیشنهادات پی اس جی تا به این جا را رد کرده است.
 

 
تله‌فوت خبر داده که ناصر الخلیفی در آخرین تلاش خود برای حفظ امباپه، پیشنهادی باورنکردنی و هنگفت را برای تمدید قرارداد  دو ساله به این بازیکن ارائه کرده است.
با این حال به نظر می‌رسد که این موضوع باعث نگرانی رئال مادرید نشده و آنها اطمینان دارند که امباپه در تابستان سال آینده به سانتیاگو برنابئو منتقل خواهد شد.
تله‌فوت همچنین مدعی شده که امباپه و مدیربرنامه‌هایش به این باشگاه خبر داده‌اند که هیچ تصمیمی تا تابستان نخواهند گرفت چون او می‌خواهد تمام تمرکزش را روی ادامه این فصل و درخشش در زمین بازی بگذارد.
با توجه به این که رئال مادرید بر اساس قرعه‌کشی باید در مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان به مصاف پی اس جی برود، تصمیم امباپه برای عدم اعلام تصمیمش منطقی و حرفه‍ای به نظر می‌رسد.