به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ساعت ۱۳:۳۲
کد مطلب : ۳۱۶۲۵۳

امام: دیدار خاتمی و سوروس ساخته و پرداخته ذهن‌ یک بیمار است

امام: دیدار خاتمی و سوروس ساخته و پرداخته ذهن‌ یک بیمار است
گروه سیاسی: مدیرعامل بنیاد باران درباره ادعای مدیر مسئول روزنامه کیهان مبنی بر داشتن اسنادی درباره دیدار سید محمد خاتمی و جورج سوروس گفت: طرح چنین موضوعی از ابتدا ساخته و پرداخته ذهن‌های بیمار بود و آنقدر نسبت به تهمت زدن به دیگران بی‌تقوا هستند که از هر مرزی عبور می‌کنند.
 
جواد امام در این‌باره به سایت منبیان گفت: این اظهارات نوعی هذیان‌گویی است و ارزش پاسخگویی ندارد. امام با بیان این که «مردم کیهان را به خوبی می شناسند»، افزود: جریان کیهان در جامعه امروز در حال احتضار است و کسی که در حال احتضار است هر حرفی می زند و هر ادعایی مظرح می کند و به او حرجی نیست. امام درباره گفته مدیرمسئول روزنامه کیهان بر این مبنا که «آقای خاتمی شکایت خود از ما درباره خبر دیدار با سوروس را پیگیری نمی کند چرا که می داند دو زونکن سند در اینباره داریم»، تصریح کرد: درباره این ادعا از مجاری مربوطه در سیستم قضایی و قانونی کشور اقدام شده اما راه به جایی برده نمی شود. وی خاطرنشان کرد: متاسفانه کسانی که این ادعاها را مطرح می کنند از پشتوانه هایی برخوردارند که به راحتی با آبرو و شخصیت افراد بازی می کنند اما با لطف خدا و آگاهی مردم این ادعاها راه به جایی نمی برد.
امام هچنین در واکنش به اظهارات برخی چهره های اصولگرا و نمایندگان مجلس یازدهم مبنی بر استفاده از عنوان «اصلاح طلب آمریکایی» گفت: جریان اصلاح طلب در هر برهه‌ای منافع و مصلحت نظام را و مردم را تشخیص داده و بر منافع خود مقدم دانسته است. وی ادامه داد: این که امروز بعد از 18 سال مذاکره هسته ای و غیر هسته ای و برجام، اصولگرایان در مسیری قرار گرفتند و حرف آن را می زنند که اصلاح طلبان از ابتدا به ساکن از آن سخن می گفتند به خوبی نشان می دهد کدام جریان دلسوز نظام بود. مدیرعامل بنیاد باران خاطر نشان کرد: آن ها از این ادبیات عباراتی مثل اصلاح طلب آمریکایی استفاده می کردند و می کنند اما در نهایت بعد از حاشیه سازی در مسیری که اصلاح طلبان حرکت می کردند، قرار می گیرند. امام با تاکید بر این که اصولگرایان پذیرش مسئولیت اقدامات خود را بیاموزند، گفت: اصلاح طلبان همان هایی هستند که یک اصولگرا به نام آقای روحانی را به یک جریان انحرافی که از دل اصولگرایان بیرون آمده بود ترجیح دادند بنابراین برای آن ها در هر برهه ای مصلحت نظام، کشور و مردم اهمیت دارد.
 
برچسب ها: جواد امام

نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ۱۴:۴۵
.....................همتون سرکارید.............. (381650)
۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۵:۵۶
من، تو، او، ما، شما، ایشان
همه سرکاریم، همه سرکارید، همه سرکارند
کاش میدانستیم کارگردان این مضحکه چه کسانی هستند (381674)
۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ۱۵:۱۶
اتفاقاً اصطلاح اسلام آمریکایی را حضرت امام در مورد سران و اسلاف اصولگرایان کنونی به کار می بردند. (381651)
۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۶:۰۷
اسلام آمریکایی، اسلام چینی، اسلام روسی
کدومشو بدم؟ هیچکدوم، چون همشو داریم. (381677)
۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۹:۱۲
جالبه که پرچمدار همشون هم برادران انقلابی (!) اصولگرا هستند. (381722)
احمد
Romania
۱۴۰۰/۱۱/۰۲ ۱۴:۴۱
عجب! پس روحانی شد اصولگرا؟ خخ. حیف وقت که با این بنده خدا مصاحبه بشه. ایشون باید از اول شروع کنند جریان های سیاسی رو بشناسند بعد مصاحبه کنند! (381801)
۱۴۰۰/۱۱/۱۷ ۱۳:۰۸
مانند دهباشی باید با شما برخورد کرد . (382509)