به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ساعت ۲۳:۵۷
کد مطلب : ۳۱۶۶۹۱

قطعی؛ ۹ سال حبس برای ستاره برزیلی!

گروه ورزشی: روبینیو ستاره سابق فوتبال برزیل به دلیل مشارکت در یک پرونده آزار جنسی در سال ۲۰۱۳ به ۹ سال حبس محکوم شد.
قطعی؛ ۹ سال حبس برای ستاره برزیلی!
بالاخره حکم قطعی و نهایی در رابطه با پرونده روبینیو صادر شد و یکی از ستاره های مشهور هزاره جدید فوتبال باید نزدیک به یک دهه از عمر خود را در زندان سپری کند. امشب نشریه میرر در گزارشی مدعی شد روبینیو، مهاجم سابق و برزیلی تیم هایی جون منچسترسیتی رئال مادرید به دلیل تجاوز جنسی به 9 سال زندان محکوم شده است.
این بازیکن در سال 2017 این اتهام محکوم شده بود، اما روند تجدید نظر این پرونده در دادگاه های ایتالیا از آن زمان تا امروز ادامه پیدا کرده بود و حالا این درخواست توسط دادگاه تجدیدنظر رم رد شده است. البته روبینیو در سال های اخیر اتهام خود مبنی بر شرکت در تجاوز گروهی به یک زن 22 ساله آلبانیایی در یک کلوپ شبانه میلان در سال 2013 را رد کرده است.

قطعی؛ ۹ سال حبس برای ستاره برزیلی!

رد درخواست تجدیدنظر او به این معنی است که حکم بلافاصله قابل الاجراست و دادگاه ایتالیا خواهان استرداد او به این کشور شده است. البته بر اساس قانون اساسی برزیل، حکم استرداد افراد اهل این کشور وتو می شود و آنها در عوض از دادگاه مذکور درخواست خواهند کرد که محکومیت افراد دارای تابعیت این کشور در یک زندان در برزیل طی شود.

قطعی؛ ۹ سال حبس برای ستاره برزیلی!

روبینیو در زمان وقوع این حادثه برای میلان بازی می کرد و در تابستان 2010 از منچسترسیتی به او پیوست. او دو سال قبل از مادرید به سیتی ملحق شده و سه سال از دوران حرفه ای خود در بین سال های 2005 تا 2008 در سانتیاگو برنابئو گذراند.
برچسب ها: روبینیو