به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۸:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ ساعت ۱۶:۳۱
کد مطلب : ۳۱۶۹۸۰
از طریق صفحه اینستاگرام؛

توهین باورنکردنی مسی به مفسر معروف

گروه ورزشی: جیمی کاراگر، ستاره سابق لیورپول، مدعی شد که لیونل مسی به خاطر انتقاد از انتقالش به پی اس جی به او توهین کرده است.
توهین باورنکردنی مسی به مفسر معروف
مسی تابستان امسال از بارسلونا جدا شده و به عنوان بازیکن آزاد به پاری سن ژرمن منتقل شد اما به نظر می‌رسد که نتوانسته هنوز با ترکیب این تیم سازگار شود.
ابتلای او به کرونا در تعطیلات کریسمس و سال نوی میلادی نیز کار را برای او دشوارتر کرد و این بازیکن چند هفته‌ای است که نتوانسته برای تیمش به میدان برود.
با این حال این ستاره آرژانتینی از انتقادهایی که از حضورش در پی اس جی می‌شود چندان راضی و خوشحال نیست و این موضوع را به کارشناس شبکه اسکای اسپورت نشان داده است.
کاراگر شب گذشته پس از شکست واتفورد برابر نوریچ گفت:« پس از برنامه «Monday Football Night» بود که پیامی خصوصی روی اینستاگرامم دریافت کردم. این پیام از سوی خود مسی بود. دوست ندارم این پیام‌های خصوصی را نشان دهم اما او اساسا من را الاغ خطاب کرد.»
 

انتقاد کاراگر از مسی و مطرح کردن این موضوع که او نتوانسته در ترکیب پی اس جی جا بیفتد به مذاق این ستاره آرژانتینی خوش نیامده است
 
این ادعای کاراگر باعث شد که گری نویل، دیگر مفسر این شبکه، به همراه دیو جونز، مجری این برنامه، نتوانند جلوی خنده‌شان را بگیرند اما این مدافع سابق لیورپول ادامه داد:« اگر مسی آن برنامه را دیده پس امیدوارم این برنامه را هم ببیند چون لیونل، من واقعا دوستت دارم. تو بهترین بازیکن تاریخ هستی و در مقایسه با تو من الاغ بودم.»
کاراگر با اشاره به شرایط این بازیکن در پارک دو پرنس ادامه داد: «بپذیر که تو در این تیم جا نیفتادی. تو به اندازه کافی خوب بازی نکرده‌ای، حتی اگر در تابستان قهرمان کوپا آمه‌ریکا شده باشی. این اتفاق برای این که محمد صلاح از ترکیب منتخب سال فیفا بیرون بماند کافی نیست.»
 

پیش از این عدم حضور صلاح و لواندوفسکی در میان آرای مسی نیز جنجال زیادی به پا کرده بود
 
این مفسر شبکه اسکای اسپورت در واقع به عدم حضور محمد صلاح در ترکیب منتخب سال 2021 اشاره دارد که از سوی فیفا اعلام شد، اتفاقی که تعجب بسیاری را به دنبال داشت خصوصا که این بازیکن مصری جز سه نامزد نهایی دریافت جایزه بهترین بازیکن سال قرار داشت.
برچسب ها: لیونل مسی