به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۳
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ ساعت ۱۸:۵۱
کد مطلب : ۳۱۷۰۰۴

کشف 272 کیلو تریاک در دو منزل در کرمان

کشف 272 کیلو تریاک در دو منزل در کرمان
گروه حوادث: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: در پی کار اطلاعاتی فرماندهی انتظامی غرب تهران و عملیات پلیس کرمان 272 کیلو و 500 گرم تریاک کشف، 5 متهم دستگیر و 3 خودرو توقیف شدند.به گزارش ایسنا، سرهنگ علیرضا سوری بیان کرد: ماموران فرماندهی انتظامی غرب تهران با انجام اقدامات اطلاعاتی از دپو یک محموله مواد مخدر در شهر کرمان و انتقال آن به مرکز کشور مطلع و سریعا این موضوع را به پلیس مواد مخدر استان اطلاع دادند. 
 
وی افزود: با اقدامات پلیسی و ردزنی دقیق ،دو منزل که محل دپو مواد بودند،شناسایی و بلافاصله 3 اکیپ از ماموران این پلیس با کسب مجوز قضائی به صورت همزمان به محل ها اعزام و در بازرسی از منازل 272 کیلو و 500 گرم تریاک را کشف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان بیان داشت:در این عملیات 4 متهم مرد و یک زن دستگیر و2خودرو پژو پارس و یک خودرو پراید نیز که برای حمل مواد مخدر از آنها استفاده می شد، توقیف شدند.وی گفت: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت،ارتقاء احساس امنیت شهروندان تلاش می کند و لازم است شهروندان جهت امنیت پایدار، در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت های پلیس 110 گزارش دهند.
برچسب ها: مواد مخدر
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *