به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ساعت ۱۴:۰۵
کد مطلب : ۳۱۷۳۵۵

لغو رقابت های جهانی شنا در سال ۲۰۲۲

لغو رقابت های جهانی شنا در سال ۲۰۲۲
گروه ورزشی: مسابقات جهانی شنا در فوکوئوکا ژاپن به دلیل شیوع ویروس کرونا به سال ۲۰۲۳ موکول شد.به گزارش ایسنا، در ابتدا قرار بود مسابقات شنای قهرمانی جهان از ۱۶ جولای تا ۱ آگوست ۲۰۲۱ برگزار شود که به دلیل به تعویق افتادن المپیک توکیو، مسابقات جهانی شنا اواسط بهار سال آینده در تاریخ ۱۳ تا ۲۹ می ۲۰۲۲ برنامه‌ریزی شده بود که بار دیگر این رقابت ها نیز برای یک سال دیگر به تعویق افتاد. 
 
روز جمعه، جلسه در دفتر فینا برگزار شد که در آن به تعویق مسابقات قهرمانی جهان به سال ۲۰۲۳ به دلیل همه‌گیری و سایر مسائل مربوط به سازماندهی ورود و اسکان شرکت‌کنندگان در زمینه ویروس کرونا رأی داده شد. به این ترتیب این رقابت ها برای دومین بار پیاپی به تعویق افتاده است.سالنیکوف توضیح داد که هنوز تاریخ دقیق جام جهانی ۲۰۲۳ مشخص نشده است. کازان میزبان این مسابقات در سال ۲۰۲۵ خواهد بود.آخرین دوره مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۹ در گوانگجو کره جنوبی برگزار شد.
برچسب ها: شنا
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *