OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?>OC_BOX}']['prms'] = 'doc'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['cache_html'] = '0'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['func'] = 'Get_Links_Content_Box'; $conf['{LINKS_AD_GENERAL_BOX}']['prms'] = 'general'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_expired'] = 0; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_modified'] = '1395-12-17 13:38:48'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['cache_html'] = '1'; $conf['{GET_MAIN_LAST_COMMENT}']['func'] = 'Get_Main_Block_Child9'; ?> روایتی تازه؛ صحبت امام موسی‌کاظم(ع) با شیر - بهار نیوز
 
به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ساعت ۱۴:۳۱
کد مطلب : ۳۱۷۳۷۵

روایتی تازه؛ صحبت امام موسی‌کاظم(ع) با شیر

روایتی تازه؛ صحبت امام موسی‌کاظم(ع) با شیر
گروه فیلم: چند روز پیش صحبت‌های یک روحانی در سیما منتشر شد که از صحبت کردن امام محمد باقر(ع) با کبوتر می‌گفت. کبوتر نری که رفته بود با امام درباره خیانت همسرش مشورت کند.این بار یک روحانی دیگر، ماجرای صحبت کردن امام موسی کاظم(ع) با شیر را روایت کرده است. در این روایت، شیر با امام درباره وضع حمل همسرش صحبت می‌کند. مراجع بارها نقل روایات غیرمعتبر و نادرست را موجب وهن دین دانسته‌اند. اتفاقی که به نظر می‌رسد حداقل در فضای مجازی در حال گسترش و بازنشر بیشتر است.
.....
برچسب ها: روایت

بسیجی امام ره
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۱۴:۵۱
این ............ به شعور مردم توهین می کنند (381877)
۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۱۵:۵۲
این جماعت............. (381888)
۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۱۹:۰۵
خاک.............. (381898)
مریم
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۲۰:۴۶
لطفا ساقیا این بنده خدا را پیدا کنید ، ظاهرا جنس نابی زده (381910)
۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۲۱:۰۹
خدایا به تو پناه می بریم (381911)
۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۲۳:۰۹
شیر چند همسر دارد وبعد از جفت‌گیری با گله مادها آنها را رها می‌کند امان از جهل وخرافات که مفلس در نمی‌ماند ولی آبروی ایمان دین مسلمانی را بردین (381917)
مازیار
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۰۰:۰۲
یکی واقعا باید برای یکبار جلوی اینهارو بگیره
چون دارن به دین و مذهب آسیب جدی وارد میکنند (381925)
۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۰۸:۱۱
ساقی هستم به شماره .....091، نمونه کار روهم که ملاحظه فرمودید، اثر گذاری آنی و عالی!!! (381933)
فاطمه
Iran, Islamic Republic of
۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۱:۰۸
اینا مردم را مثل خودشون ... فرض میکنند (381938)
۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۱:۱۲
این بابا اگر کمی مطالعه داشت می دانست که تنها دغدغه شیر نر موقع وضع حمل شیر ماده آن است که محل زایمان شیر ماده را پیدا کند و توله شیرها را که ممکن است در آینده نزدیک رقیبش شوند بکشد. (381939)
۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۱:۱۲
احتمالاً این ها آخوندهای انگلیسی هستند و مأموریت شان وهن شیعه و تشیع است. (381940)
۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۱:۴۳
بهترین روش برای خراب کردن چیزی , بد دفاع کردن از اونه. (381945)