به روز شده در ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۰۰:۱۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ساعت ۱۰:۰۰
کد مطلب : ۳۱۷۷۱۷

پیروانی: کرونا، بزرگترین حریف تیم ملی است

پیروانی: کرونا، بزرگترین حریف تیم ملی است
گروه ورزشی: سرمربی اسبق تیم ملی امید کشورمان گفت: تیم عراق روز پنجشنبه چیزی برای از دست دادن ندارد و حریف خطرناکی است، نباید اسیر ضدحملات آن‌ها شویم.به گزارش فارس، غلامحسین پیروانی در مورد دیدار روز پنجشنبه تیم ملی کشورمان مقابل عراق در مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: این بازی به هیچ عنوان ساده نیست با این حال فکر می‌کنم برنده مسابقه تیم ملی کشورمان خواهد بود. مشکل اصلی ما در بازی فردا ویروس کروناست. غیبت چند بازیکن به دلیل شرایط کرونایی روی تیم ملی مان اثرگذار خواهد بود. هرچند نفرات ذخیره تیم ملی هم خوب و با کیفیت هستند اما غیبت بازیکنی مثل سردار آزمون برای مان مهم است. او در این بازی خیلی به کارمان می‌آمد. با این حال امیدوارم نفرات کرونایی تیم ملی اضافه نشوند.
 
وی در مورد اینکه مهدی طارمی هم ممکن است مجبور شود بدون تمرین با ملی پوشان مقابل عراق بازی کند زیرا در فرودگاه ترکیه گرفتار شرایط جوی شده، گفت: طارمی در بالاترین سطح فوتبال اروپا بازی می‌کند و در اوج آمادگی‌اش قرار دارد بنابراین او می‌تواند برای تیم ملی خیلی مفید باشد حتی اگر به خاطر وضعیت استثنایی که رخ داده بدون تمرین با تیم ملی بازی کند. تیمی مثل عراق در اندازه تیم ملی کشورمان نیست. تیم‌های عربی مثل عراق، کویت، بحرین همیشه در فوتبال ملی یکی دو گل از فوتبال ما عقب‌تر هستند. با این حال تیم عراق روز پنجشنبه چیزی برای از دست دادن نداردو حریف خطرناکی است. نباید اسیر ضدحملات آنها شویم.

سرمربی اسبق تیم امید ایران در مورد حضور تماشاگران در ورزشگاه گفت: حضور تماشاگران همیشه به سود تیم ملی کشورمان است و ان ‌شالله پنجشنبه جشن صعود به جام جهانی را در ورزشگاه آزادی می‌گیریم ولی این مرتبه نباید فقط به صعود به جام جهانی راضی باشیم باید تلاش کنیم از گروه‌مان صعود کنیم و به جمع 16 تیم برتر جهان برسیم.

پیروانی در مورد اینکه چه توصیه فنی به اسکوچیچ به عنوان یک همکار دارد، عنوان کرد: باید حواس مان خیلی جمع باشد به نظرم حتی این مرتبه باید مقابل عراق بسته‌ و محتاطتر بازی کنیم. نظم تیمی را به خوبی رعایت کنیم تیم ملی ما ممکن است با یک تساوی هم پنجشنبه صعودش به جام جهانی قطعی شود. بنابراین 90 دقیقه منظم بازی کنیم و هر کسی به پست خودش احترام بگذارد.