به روز شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ساعت ۱۶:۰۶
کد مطلب : ۳۱۷۷۹۸

ورود‌زنان به‌ورزشگاه عامل شكاف‌در بدنه انقلابی

ورود‌زنان به‌ورزشگاه عامل شكاف‌در بدنه انقلابی
گروه سیاسی: تیم ملی ایران قرار است فردا در مرحله انتخابی جام جهانی به مصاف عراق برود. دیداری که از مدت‌ها قبل مشخص شده قرار است با حضور تماشاگران برگزار شود و قریب به ۲ هزارنفر تماشاگر زن هم به ورزشگاه آزادی راه داده شوند.
 اگرچه هنوز از سوی فدارسیون فوتبال این موضوع به صورت رسمی رسانه‌ای نشده است، ولی چراغ سبز دولت نسبت به مسئله حضور زنان در ورزشگاه این امیدواری را به وجود آورده که زنان در این مسابقه و مسابقه بعدی ایران برابر امارات حضور داشته باشند.
البته که شایعه حضور زنان در ورزشگاه آزادی همین حالا صدای مخالفان را هم درآورده است. همین امروز، ولی الله لونی رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین در نامه‌ای به ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور، با ورود زنان به ورزشگاه مخالفت کرده و نوشت که طرح چنین موضوعی «موجب شگفتی بدنه انقلابی و متدین جامعه که حامی شما» ست.
متن این نامه به شرح زیر است:
تصدی سمت ریاست جمهوری توسط حضرت عالی، بارقه‌های امید را در دل دلسوزان نظام بالا برد. روحیه جهادی و تلاش‌های شبانه روزی جناب عالی در این مدت کوتاه، جهت برطرف کردن مشکلات مردم، نگرش قاطبه مردم به حاکمیت دینی را که در سال‌های گذشته به شدت خدشه دار شده بود، تا حدود زیادی ترمیم کرده است. با این وجود در مواردی اندک، تصمیمات حاشیه‌ساز در مجموعه دولت گرفته می‌شود که با رویکرد و منش حضرت عالی مطابقت ندارد. مسئله اجازه ورود بانوان گرامی به ورزشگاه‌ها از آن جمله است.مستحضرید این مسئله که مورد مخالفت صریح رهبر معظم انقلاب، مراجع عظام تقلید و بزرگان حوزه نیز قرار گرفته، نه تنها در ردیف مشکلات و مسائل دارای اولویت بانوان جامعه نیست بلکه اساساً برخلاف ارزش‌های اسلامی ایرانی بوده و در راستای نگاه ابزار محور غرب به زن است.پرداختن به چنین موضوعاتی در زیر مجموعه دولت حضرت عالی، موجب شگفتی بدنه انقلابی و متدین جامعه که حامی شما بوده و هستند، می‌شود.
از وزارت ورزش تحت مدیریت مستطاب‌عالی انتظار می‌رود تا در راستای دیدگاه‌های جنابعالی سیاست گذاری و اقدام فرمایند.دلسوزان کشور و مردم از دولت حضرت عالی انتظار دارند علاوه بر رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم که اولویت امروز کشور است، در راستای اصلاح سیاست‌ها و عملکرد مخرب فرهنگی که در دولت قبل شدت یافت نیز گام‌های اساسی و بزرگی بردارد.
از این رو با توجه به استقامتی که از حضرت عالی در دفاع از ارزش‌ها سراغ داریم انتظار این است ضمن جلوگیری از اجرایی شدن این تصمیم، بخش‌های مختلف دولت را از هرگونه اقدام حاشیه ساز و برخلاف اولویت‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور منع و برحذر دارید.منتظر تصمیم انقلابی و شرعی وزارت ورزش و جوانان هستیم.
برچسب ها: فوتبال
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *