به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۲۱ ساعت ۱۳:۲۳
کد مطلب : ۳۲۰۶۶۶

قهرمان نامزد ۵شاخه جوایزفیلم در بوستون شد

قهرمان نامزد ۵شاخه جوایزفیلم در بوستون شد
گروه فرهنگی: بیست و هشتمین دوره جوایز «کلوترودیس» فهرست نامزدهای خود را با حضور فیلم سینمایی «قهرمان» ساخته اصغر فرهادی در پنج رشته اعلام کرد.به گزارش ایسنا، فیلم سینمایی «قهرمان» به نویسندگی و کارگردانی اصغر فرهادی در شاخه‌های بهترین کارگردانی، بهترین بازیگر مکمل (محسن تنابنده)، بهترین فیلمنامه اصلی، بهترین تدوین (هایده صفی یاری) و بهترین تیم بازیگران نامزد دریافت جایزه از این رویداد سینمایی شده است.
 
جوایز فیلم «کلوترودیس» از سال ۱۹۹۵ توسط انجمن سینمای مستقل کلوترودیس در ایالت ماساچوست آمریکا پایه گذاری شده و اعضای آن شامل جامعه فیلم بوستون اعم از منتقدان فیلم، برنامه‌ریزهای جشنواره‌های سینمایی و سینماداران می‌شوند. تنها فیلم‌هایی واجد شرایط رقابت در این جوایز هستند که در چهار هفته نخست اکران عمومی خود در آمریکای شمالی در کمتر از هزار سالن سینما به نمایش در آمده باشند.مراسم اعطای جوایز سینمایی کلوترودیس به صورت مجازی  در تاریخ ۲۰ مارس (۲۹ اسفند) برگزار خواهد شد.
برچسب ها: فیلم قهرمان
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *