به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۵۵
 
۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴ ساعت ۲۱:۴۹
کد مطلب : ۳۲۱۰۷
کدام تیم قهرمان جام حذفی می‌شود

تراکتورسازي و مس در کوير به دنبال بهشت

گروه ورزشی: ديدار فينال جام حذفي بعداز ظهر فردا جمعه در کرمان بين تيم‌هاي مس كرمان و تراکتورسازي تبريز برگزار مي‌شود تا چهره قهرمان شناخته شود.
تراکتورسازي و مس در کوير به دنبال بهشت
ديدار پاياني مسابقات جام حذفي روز جمعه در ورزشگاه باهنر کرمان برگزار مي‌شود. هواداران پرسپوليس و استقلال خيلي دوست داشتند شاهد ديدار تيم‌هاي محبوب‌شان در فينال باشند اما پرسپوليس در مرحله يک چهارم و استقلال در نيمه نهايي حذف شدند تا روز جمعه بازيکنان اين دو تيم پرطرفدار هم به همراه هواداران‌شان با حسرت تماشاگر فينال باشند.

از نظر فني وضعيت تراکتورسازي به مراتب بهتر از مس کرمان است.آنها در ليگ در رده ششم قرار دارند در حاليکه مس کرمان آخرين تيم جدول است و کورسويي از اميد براي بقا دارد. مس کرمان اگر قهرمان حذفي شود و نتواند در ليگ برتر بماند يک قهرماني دراماتيک به دست آورده و در حاليکه فصل آينده در ليگ دسته اول براي صعود تلاش مي‌کند نماينده ايران ليگ قهرمانان آسيا هم خواهد بود.

تراکتورسازي بعد از باخت سنگين 3 بر صفر مقابل نفت تهران و خروج از کورس قهرماني در ليگ برتر به اميد قهرماني به کرمان سفر مي‌کند. تا يک جام به هواداران پرشورش هديه کند و توني اوليويرا که هواخواهان زيادي در تبريز دارد بايد با جام قهرماني به تبريز برگردد تا همچنان محبوب بماند و هواداران باخت سه بر صفر مقابل نفت را هم فراموش کنند.

در آن سوي ميدان هم لوکا بوناچيچ مي‌خواهد محبوبيتش را در کرمان حفظ کند و اميدوار است بتواند اين تيم را قهرمان کند تا در ادامه راه بازيکنان مس حداقل از نظر روحي و رواني کار راحت‌تري براي جنگيدن و بقا داشته باشند. رقابت لوکا و توني روي نيمکت مربيان دو تيم ديدني خواهند بود همانطوري که دوئل کريم انصاري فرد و ادينهو در ميدان ديدني است. انصاري فرد در ليگ برتر 11 گل زده است و ادينهو هم با 7 گل زده بهترين گلزن کرماني‌ها در ليگ است. اين بازيکن برزيلي با دو گلي که به استقلال زد باعث حذف اين تيم شد و اکنون مي‌خواهد قدرت گلزني‌اش را به رخ قرمزپوشان تبريزي بکشاند.

علي کريمي هم که بعد از وعده کي‌روش براي حضور دوباره در تيم ملي تبديل به يک فوق ستاره با روحيه شده است. کريمي خيلي دوست دارد با يک قهرماني تراکتورسازي را ترک کند. دو باشگاه بر سر حضور تماشاگران در ورزشگاه هم جنگ رسانه‌اي داشتند. مسئولان باشگاه مس معتقد بودند که چون ميزبان هستند فقط 10 درصد ظرفيت ورزشگاه را به هواداران تراکتورسازي خواهند داد اما مسئولان سازمان ليگ اعلام کردند که در فينال ظرفيت ورزشگاه بايد 50 -50 بين تماشاگران ميهمان و ميزبان تقسيم شود.

تبريزي‌ها دوست دارند از کرمان جام قهرماني را به خانه ببرند و مردم خونگرم کرمان هم دوست دارند فصل کابوس‌وار تيم محبوب کوير را با يک قهرماني جشن بگيرند. ديدار اين دو تيم در ليگ برتر برنده نداشته است و هر دو بازي رفت و برگشت مساوي شده است اما در اين مسابقه يک تيم بايد برنده شود. تراکتورسازي در کوير به دنبال جام گرفتن است ولي شايد شگفتي‌سازي مس کرمان با قهرماني تکميل شود و کويرنشينان جشن قهرماني بگيرند.

مسير دو تيم تا فينال:
تراکتوسازي 3 ............................ماشين‌سازي صفر  (انصراف ماشين‌سازي)
تراکتورسازي 2............................................. نفت مسجد سليمان صفر
تراکتورسازي 2........................................................ راه آهن صفر
تراکتورسازي 1.......................................... فولاد خوزستان صفر
مس کرمان 3.......................................... شهرداري دزفول 1
مس کرمان 2............................................... نفت اميديه 1
مس کرمان 3 .............................................نفت آبادان1
مس کرمان 2................................... استقلال تهران1

یاشار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۱۱/۲۴ ۲۲:۰۰
به امید قهرمانی تراختور (207062)